Новини / Політика     18 жовтня 2022 15:27

Новим заступником міністра агрополітики стала колишня очільниця Держгеокадастру


Кабінет міністрів України призначив Людмилу Шемелинець заступником міністра аграрної політики та продовольства.

Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram.

До вересня 2019 року Шемелинець обіймала посаду першого заступника голови Держслужби з геодезії, картографії та кадастру, була в.о. голови цієї держслужби. До цього вона працювала директором департаменту нормативно-правового забезпечення Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Крім того, у 2011-2014 роках. вона обіймала посади заступника начальника юридичного відділу головного управління Держземагентства в Житомирській області, начальника юридичного управління Держземагентства України та директора юридичного департаменту Держземагентства України.

Нагадаємо, в Україні запроваджено функціональну можливість в програмному забезпеченні Державного земельного кадастру в частині визначення державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та його територіальних органів при розгляді заяв про державну реєстрацію земельної ділянки за принципом випадковості.

У програмному забезпеченні Державного земельного кадастру впроваджено новий функціонал щодо надання відомостей про спеціальні дозволи на користування надрами.

Також Держгеокадастр пропонував змінити алгоритм розрахунку Фондом держмайна України оціночної вартості земельних ділянок сільськогосподарського призначення для купівлі/продажу землі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також