Новини / Рослинництво     21 липня 2020 10:01

Новий рекорд врожайності озимої пшениці – 17,4 тони з гектара

Фермер з Нової Зеландії поліпшив власний результат врожайності, який становив майже 16,8 тони пшениці з гектара

Новий рекорд врожайності озимої пшениці встановлено у Новій Зеландії. Тепер максимальна врожайність культури, що була офіційно зафіксована, становить 17,398 тони з 1 гектара. Про це повідомляє видання FarmingUK.

Цікаво, що рекорд вдруге поспіль встановив новозеландський фермер Ерік Уотсон. Минулорічний результат, досягнутий аграрієм становив 16,791 тони з одного гектара. Тобто прибавка врожайності з гектара склала майже 6 центнерів.

Звичайно, такого результату фермер досяг не на всіх полях господарства. Але й середня врожайність, отримана Еріком Уотсоном, також заслуговує на повагу – вона перевищує 12 тон з гектара.

Читайте: Сінгапур дозволив експорт української свинини 

Сам рекордсмен стверджує, що домогтися такого високого результату він зміг завдяки поєднанню низки факторів: ретельному відстежуванню стану рослин, застосуванню рідких азотних добрив та використанню нових високоврожайних сортів. Так, рекорд було встановлено на полі, засіяному новим сортом Керрін. До результатів, отриманих у Новій Зеландії, рекорд з врожайності озимої пшениці належав Великій Британії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що протягом найближчих 10 років ціни на пшеницю зростати не будуть.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також