Новини / Рослинництво     21 липня 2020 10:01

Новий рекорд врожайності озимої пшениці – 17,4 тони з гектара

Фермер з Нової Зеландії поліпшив власний результат врожайності, який становив майже 16,8 тони пшениці з гектара

Новий рекорд врожайності озимої пшениці встановлено у Новій Зеландії. Тепер максимальна врожайність культури, що була офіційно зафіксована, становить 17,398 тони з 1 гектара. Про це повідомляє видання FarmingUK.

Цікаво, що рекорд вдруге поспіль встановив новозеландський фермер Ерік Уотсон. Минулорічний результат, досягнутий аграрієм становив 16,791 тони з одного гектара. Тобто прибавка врожайності з гектара склала майже 6 центнерів.

Звичайно, такого результату фермер досяг не на всіх полях господарства. Але й середня врожайність, отримана Еріком Уотсоном, також заслуговує на повагу – вона перевищує 12 тон з гектара.

Читайте: Сінгапур дозволив експорт української свинини 

Сам рекордсмен стверджує, що домогтися такого високого результату він зміг завдяки поєднанню низки факторів: ретельному відстежуванню стану рослин, застосуванню рідких азотних добрив та використанню нових високоврожайних сортів. Так, рекорд було встановлено на полі, засіяному новим сортом Керрін. До результатів, отриманих у Новій Зеландії, рекорд з врожайності озимої пшениці належав Великій Британії.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що протягом найближчих 10 років ціни на пшеницю зростати не будуть.

Читайте також

Матеріали по темі