Новини / Тваринництво     23 липня 2019 11:55

Новозеландські фермери платитимуть податок на викиди парникових газів

Тваринники мають платити за право на забруднення атмосфери – так вирішили в Новій Зеландії. Уряд країни планує з 2025 року ввести податок на викиди парникових газів у сфері виробництва добрив і тваринництва. Представники агросектора погодилися з основними положеннями цього проекту.

Про це повідомляє AgroXXI.

Нова Зеландія хоче стати вуглецево-нейтральною до 2050 року. Досягти мети неможливо без значного внеску сільського господарства, оскільки на його частку припадає майже половина всіх викидів парникових газів у країні. Наразі уряд спільно з фермерськими асоціаціями розробляє «План дій щодо скорочення викидів у сільському господарстві».

ЧитайтеВідмова від пластику: в канадських магазинах почали продавати продукти без упаковки

Чиновники і представники сільськогосподарського сектора в принципі погодилися з тим, що з 2025 року викиди парникових газів фермерськими господарствами повинні фіксуватися. На етапі запровадження податку на викиди парникових газів уряд планує надати аграріям безкоштовно 95% з нормативу щодо забруднення.

Податок на викид парникових газів у Новій Зеландії становить 16,50 євро за тонну СО2. У перерахунку на продукцію фермерства аналогічний податок для аграріїв дорівнюватиме 0,6 євроцента за 1 кг виробленої яловичини або сухих речовин молока і менше 1 євроцента за 1 кг овечого м’яса.

До 2025 р. систему контролю викидів парникових газів планують ввести на кожній тваринницькій фермі й на заводах-переробниках м’яса і молока.

Національна асоціація фермерів вітає цей проект, але застерігає від надмірного навантаження на аграріїв, висовуючи пропозицію, що ціна повинна створити стимули для скорочення викидів метану, аналогічно вигодам за перехід на електронний автомобіль.

Пропонується додатково розглянути витрати фермерів на скорочення викидів. Наприклад, якщо викиди нижче від встановленої норми або фермери виконують заходи щодо захисту довкілля, зокрема саджають дерева, вони повинні отримувати за це держкомпенсації.

Landlord раніше повідомляв про те, що гіганти виробництва напоїв Nestle SA, Danone SA і PepsiCo Inc. на початку 2022 року планують продавати воду в пластикових пляшках, які піддаються переробці, виготовлених із тирси. Ініціатива покликана зменшити викиди парникових газів у атмосферу.

Трейдинг        28 травня 2019 14:43

З листопада в Україні діятимуть нові правила імпорту продукції тваринництва. Що треба знати трейдерам

Харчові продукти тваринного походження, а також живих тварин, їхній репродуктивний матеріал, корми та низку інших продуктів, пов’язаних із тваринництвом, імпортуватимуть в Україну за новими правилами – з урахуванням вимог європейського законодавства та рекомендацій МЕБ.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Нові вимоги почнуть діяти з 24 листопада 2019 р. і поширюватимуться на ввезення в Україну:

  • живих тварин;
  • репродуктивного матеріалу тварин;
  • харчових продуктів тваринного походження;
  • кормів;
  • сіна, соломи;
  • побічних продуктів тваринного походження, продуктів їх оброблення, переробки.

Читайте: ООН оголошує початок Десятиліття сімейних фермерських господарств

Як відзначають у Міністерстві, в нових правилах «застосовуються принципи регіоналізації (зонування), компартменталізації та еквівалентності для цілей міжнародної торгівлі». Відповідний наказ Мінагрополітики № 553 оприлюднено 24 травня в Офіційному віснику України № 39 та внесено до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів на сайті Мінюсту.

Про основні нововведення, передбачені цим наказом, Landlord повідомляв раніше.

Поділися

Рослинництво        03 квітня 2019 15:21

Викиди ПГ від біоетанолу з кукурудзи на 40% нижчі, ніж від бензину: USDA публікує новітні дані

Результати нового дослідження, проведеного вченими USDA, свідчать, що біоетанол, вироблений із кукурудзи, має більші переваги щодо зниження викидів парникових газів в атмосферу, ніж вважалося раніше.

Про це повідомляє на своєму сайті USDA.

Дослідження «Викиди парникових газів від етанолу з кукурудзи – оцінка останніх доказів», дані якого нещодавно опубліковані в журналі Biofuels, показало, що викиди парникових газів від етанолу з кукурудзи приблизно на 39% менші, ніж при використанні бензину в енергетичному еквіваленті. Це дослідження додає доказів до переваг етанолу щодо викидів ПГ.

Читайте: Біопестициди стають трендом серед китайських фермерів

Останнє десятиліття було часом великих інновацій та поліпшення продуктивності як у виробництві кукурудзи, так і в технологіях виробництва біоетанолу.

Вплив змін у землекористуванні на викиди ПГ

На початку 2000-х років вчені складали прогнози, як вирощування кукурудзи для палива вплине на викиди ПГ, і передбачали збільшення викидів ПГ внаслідок переведення власних пасовищ та перетворення водно-болотних угідь і лісів на виробництво кукурудзи. Останні дослідження показують, що, незважаючи на певну конверсію та перерозподіл землі, ці прогнози не справдилися.

Хоча зростання ціни на кукурудзу стимулювало фермерів збільшувати обсяги її виробництва, господарства досягли цього при набагато менших змінах землекористування, ніж спочатку передбачалося. Іншими словами, хоча фермери виробляли більше кукурудзи, вони покладалися на вдосконалення технологій та інтенсивного оброблення на існуючих полях, а не на переведення нових земель у виробництво.

Дослідження, опубліковане у 2018 р. в Американському журналі економіки сільського господарства, показало, що в період між 2003 і 2014 роками зростання попиту на етанол привело до збільшення площі кукурудзи на 3%, а до 2012 р. – менше ніж на 1% загальної площі в США. Це свідчило про значно менший вплив, ніж передбачалося раніше.

Дослідження показують, що, незважаючи на те, що попри збільшення площ під кукурудзою внаслідок попиту на етанол, вплив зміни землекористування не був настільки різким, як колись передбачали.

Вплив технологій сільгоспвиробництва на викиди ПГ

У дослідженні, опублікованому в журналі Biofuels, також оцінили вплив поліпшення технологій на викиди ПГ. До таких технологій у виробництві  кукурудзи належать покрівельні культури, технологія no-till, а також точне землеробство, які дають можливість зменшити викиди на рівні ферм.

У поєднанні з поліпшенням ефективності нафтопереробних заводів (перехід на біомасу як технологічне паливо), ці технології можуть привести до зниження рівня викидів парникових газів на 70% порівняно з бензином до 2022 р.

Landlord раніше повідомляв про те, що біогазові технології дозволяють поєднати три напрями: зменшити негативне навантаження на навколишнє середовище і скоротити викид парникових газів, покращити і відновити родючість землі та забезпечити прямий економічний ефект.

Поділися

Тваринництво        14 березня 2019 08:57

Чому свинина в Україні коштує дорожче, ніж у Європі

Через високі ціни на корми в Україні занадто дорого обходиться вирощування свиней, порівняно з країнами ЄС. Про це повідомляє УНН з посиланням на блог гендиректора ТОВ «Центр підвищення ефективності в тваринництві» Миколи Бабенка.

Невигідний бізнес твариннництва уже сьогодні призводить до того, що на внутрішньому ринку України свинина коштує дорожче, ніж в низці європейських країн, пише УНН.

За даними експерта, вже сьогодні різниця в ціні на 1 кг живої ваги складає 40-60%. Так, у Європі свинина обходиться в 1-1,1 євро проти 1,4-1,6 євро в Україні. На думку Миколи Бабенка, така тенденція може призвести до втрати ринкових позицій двох третин промислових свинокомплексів.

Щоб здешевити вирощування свиней, потрібно зменшити витрати на корми, пояснює експерт.

Читайте: Новий спосіб маркування м’яса: у Німеччині на упаковці вказують умови утримання свиней

«Сьогодні в Україні витрати корму на 1 кг живої ваги становлять 30-35 грн, для порівняння у фермера в ЄС ця сума досягає 20 грн», – зазначає він.

Микола Бабенко вважає, що задля збереження українського свинарства треба переходити на збалансовані комбікорми, що виготовляються за науково обгрунтованими рецептами; на альтернативні інгредієнти кормів. Зокрема, використовувати відходи від виробництва спирту, сою поглибленої гідротермічної обробки, яка краща за звичайний сухий корм, бо має більшу поживність для поголів’я і дає більше енергії.

Попри погані прогнози, ціна на свинину в Україні на початку березня знизилася. Про це раніше повідомляв Landlord.  Проте виробники свинини очікують підвищення ціни на свою продукцію.

 

Поділися

Тваринництво        22 лютого 2019 12:31

Експортний прорив у тваринництві: минулого року відкрито 85 нових ринків

У 2018 році в Україні зросла кількість підприємств, які отримали право експорту харчових продуктів тваринного походження, і розширилася географія експортних поставок цих товарів. Так, до переліку ринків, куди українські тваринники експортують свою продукцію, додалося 85 нових країн.

Про це повідомляє Держпродспоживслужби.

Право експорту до країн ЄС на сьогодні мають 306 українських підприємств, із них 126 виробників продуктів харчування (м’ясо птиці, риби, меду, яєць, молочної продукції).

ЧитайтеЯк без вищої освіти стати високооплачуваним фахівцем в агро. Методи навчання від Укрлендфармінг

Новими ринками для української агропродукції стали: Албанія, Гана, Гонконг, Македонія, Марокко, ОАЕ, Сербія, Таджикистан, Туніс, Туреччина, Чорногорія.

Landlord раніше повідомляв про те, що «Доменік», «Комо», «Рошен» та «Лакталіс» стали ТОП-експортерами продуктів молочної галузі 2018-го. Серед реалізованої за кордон продукції – сири різних видів, вершкове масло, згущене молоко, йогурти та сироватка.

Фото: Getty Images

Поділися

Думки        13 січня 2019 11:12

Молоко з вівса, сир із сої: харчування рослинними продуктами стає трендом

Щороку в січні у Британії проводиться веганська кампанія, під час якої близько 50 000 людей відмовляються на місяць від тваринних продуктів. Веганська дієта стає все більш популярною: за рік кількість пошукових запитів щодо неї подвоїлася. Проте фермери критично ставляться до мотивів веганства.

Про це повідомляє BBC News.

Одним із продуктів тваринництва, якому споживачі шукають альтернативу, є молоко. Сьогодні у Британії зростають виробництво і продаж соєвого, вівсяного, мигдалевого та кокосового молока.

Учені з Оксфордського університету дослідили, що виробництво тваринного молока спричиняє майже втричі більше викидів парникових газів, ніж виробництво молока з рослинних продуктів.

ЧитайтеЧим небезпечна хронічна втома та як її лікувати — поради лікаря

Також встановлено, що для щоденного виробництва склянки тваринного молока впродовж року необхідно 650 м² землі (територія двох тенісних кортів). Це в 10 разів більше, ніж потрібно для склянки кокосового молока.

Ще цікавий факт: щоб виробити склянку кокосового молока, потрібно витратити 74 л води – більше, ніж на один звичайний душ. Але однак це менша кількість, ніж потрібна для виробництва традиційного молока.

Проте люди недооцінюють негативний вплив тваринництва на біосферу.

«Викиди парникових газів у процесі виробництва молока приблизно в 30 разів більші, ніж звикли вважати люди. …Більшість споживачів не до кінця розуміють, наскільки можна скоротити викиди парникових газів, якщо відмовитися від тваринного молока і перейти на рослинне, наприклад, соєве», – зазначає видання.

У 2016 р. у  Британії налічувалося близько 540 000 веганів, проте спілки фермерів критично ставляться мотивів, які спонукають людей відмовлятися від продуктів тваринництва. Так, фахівці Британської асоціації вівчарів стверджують, що вівчарство – це гармонійна форма ефективного землекористування, яка не шкодить землі, а навпаки сприяє відновленню ландшафтів.

Як ми повідомляли раніше, у Німеччині запроваджено вівчарську премію за випас овець і кіз. Це пов’язано з тим, що випас саме цих тварин допомагає підтримувати в доброму стані цінні степові луки.

Landlord раніше повідомляв про те, що експерти радять змінити раціон заради клімату і відмовитися від споживання червоного м’яса.

Поділися
Показати ще