Новини / Фінанси     04 квітня 2023 16:29

Німецький концерн Bayer планує інвестувати в насінництво в Україні €60 мільйонів

"Байєр" в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ

3 квітня віцеканцлер і міністр економіки Роберт Габек прибув до Києва з бізнес-делегацією, обговорили шляхи підтримки українського війська та економіки. Окрім реконструкції та співпраці в енергетичній сфері, мовиться також про інвестиції німецьких компаній – зокрема фармацевтичної та агрохімічної групи Bayer, передає ntv.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Як зазначив керівник відділу “Громадськість і стійкість” Bayer AG Маттіас Бернінгер, плануються значні інвестиції в насінництво.

Ми інвестуємо сюди додатково 60 мільйонів євро, це дуже, дуже великі інвестиції, які дають надію у двох сенсах. З одного боку, багато фермерів, які чекають хорошого насіння, а з іншого боку – також для уряду, – зазначив Бернінгер.

Своєю чергою, Габек зазначив, що уряд ФРН надасть німецьким фірмам інвестиційні гарантії на випадок, якщо їхні заводи будуть зруйновані, наприклад, унаслідок ракетного удару. “Зазвичай ми так не робимо, але в цьому випадку зробимо”, наголосив він.

Довідка. Bayer AG – німецьке акціонерне товариство, засноване 1863 року. Штаб-квартира розташована у Леверкузені. Напрями діяльності: виробництво пластмас, ліків, засобів захисту рослин, фарб, лаків. Співробітниками компанії, серед іншого, були винайдені такі препарати як аспірин та героїн.

В Україні компанія розпочала роботу з 1992 року. Близько 700 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. “Байєр” в Україні представлений такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів та аграрний підрозділ.

Нагадаємо, наглядова рада Bayer AG призначила Білла Андерсона генеральним директором компанії, на посаду він заступить з 1 червня 2023 року.

Українській аграрній компанії Kernel присвоєна оцінка “B” згідно з інвестиційним рейтингом CDP (Carbon Disclosure Project). Це на дві позиції вище, ніж у 2021 році.

Венчурні інвестиції в аграрні та харчові технологічні стартапи упродовж 2022 року різко скоротилися. На це повпливало зростання відсоткових ставок, капітальних витрат та виникнення питань щодо бізнес-моделей окремих проєктів галузі.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також