Новини    28 квітня 2022 01:15

Німецький хімічний концерн BASF припиняє діяльність на ринку рф та РБ

Рішення зумовлене останніми подіями російсько-української війни та міжнародного права, зокрема п’ятим пакетом санкцій ЄС проти рф.

Як було оголошено 3 березня 2022 року, BASF не веде нового бізнесу в рф та Білорусі через загарбницьку війну проти України на замовлення російського уряду. BASF рішуче засуджує напад Росії на Україну та насильство проти цивільного населення, повідомляє пресслужба BASF.

Рада виконавчих директорів BASF SE прийняла рішення також припинити діяльність компанії в рф та РБ до початку липня 2022 року.

Зазначається, що це рішення зумовлене останніми подіями російсько-української війни та міжнародного права, зокрема п’ятим пакетом санкцій ЄС проти рф.

ЧитайтеАгентство Moodyʼs знизило рейтинг Росії до переддефолтного рівня

Винятком з цього рішення є бізнес для підтримки виробництва харчових продуктів, оскільки війна “може спровокувати глобальну продовольчу кризу”.

Наразі у BASF в рф та РБ працюють 684 співробітники. Компанія вирішила продовжувати підтримувати своїх співробітників в обох країнах до кінця 2022 року. Розробляються детальні плани щодо впорядкованого припинення бізнесу. У 2021 році на ринок в рф та РБ припадало близько 1% від загального обсягу продажів BASF Group.

Довідка. BASF SE — німецький хімічний концерн зі штаб-квартирою у Людвіґсгафені. BASF є найбільшою у світі компанією хімічного спрямування, концерн виробляє широкий спектр продуктів: пластик, фарбу, косметику, харчові добавки, технічні та будівельні хімікати, засоби агрохімічного захисту рослин тощо.

Нагадаємо, американська компанія FMC повністю зупиняє бізнес у рф, відповідне рішення набуло чинності 14 квітня 2022 року.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вважає, що дефолт рф – лише питання часу. Вона закликала надати Україні якнайшвидше зброю, аби пришвидшити завершення війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...