Новини / Фінанси     07 березня 2022 12:30

Агентство Moodyʼs знизило рейтинг Росії до переддефолтного рівня

Путін навіть підписав закон про вилучення на користь держави "корупційних коштів чиновників"

Міжнародне рейтингове агентство Moodyʼs знизило суверенний рейтинг Росії до переддефолтного рівня Ca. Про це йдеться в повідомленні агентства.

Зазначається, що останні приписи Центробанку РФ та указ президента Володимира Путіна від 5 березня про переведення виплат за зовнішнім боргом у рублі різко підвищують ймовірність того, що Росія не зможе своєчасно виконувати транскордонні платежі за держборгом .

Нагадаємо, Путін навіть підписав закон про вилучення на користь держави “корупційних коштів чиновників”. Закон передбачає можливість конфіскації в рахунок держави грошей на рахунках чиновників, “якщо сума перевищує його дохід за три роки”.

Мінфін Росії 16 березня 2022 року має виплатити купон за суверенними єврооблігаціями на $3 млрд із погашенням у 2023 році, а 31 березня зробити ще один платіж за євробондами з погашенням у 2030 році, йдеться в документації відомства.

Також нагадаємо, рейтингове агентство S&P знизило кредитний рейтинг Росії до CCC- з BB+. Ще три пониження, і країна опиниться у стані дефолту.

Раніше Landlord повідомляв, що триває 12-ий день війни, яку Путін оголосив Україні 24 лютого. З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також