Новини / Рослинництво     31 серпня 2023 13:13

НІБУЛОН розпочав збирання соняшнику


“НІБУЛОН” розпочав обмолот соняшнику. В планах компанії зібрати врожай на площі у 19 тис. га.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби агрохолдингу.

Як зазначили в компанії, культура сформувала непоганий врожай, але останні три тижні жорсткої посухи сильно прискорили достигання соняшнику, що вплинуло на показники. Станом на сьогодні збирання ведеться в Миколаївському кластері. Також “НІБУЛОН” починає жнива соняшника на Черкащині, у Чигирині. Перші поля, які досягли прийнятної до збирання вологості, показують врожайність 2-2,5 т/га.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка. Нібулон – один із найбільших українських виробників та експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничі філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів і перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівно-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Нагадаємо, після ворожих обстрілів на філії “Зеленодольська” компанії “Нібулон” з 16 місткостей цілих залишилось лише три.

“НІБУЛОН” розпочав посівну кампанію озимого ріпаку під урожай 2024 року з використанням передової технології.

Компанія “Нібулон” нині продовжує працювати та виконувати свої зобов’язання, використовуючи лише 32% своїх потужностей.

Компанія “Нібулон” почала закупівельну кампанію ранньої групи культур урожаю-2023. 21 червня перевантажувальний термінал у м. Миколаїв прийняв першу партію ячменю.

Перевантажувальний термінал компанії “Нібулон” (філія Козацька), що розташований на території селища Козацьке Херсонської області, опинився під водою внаслідок руйнування греблі Каховської гідроелектростанції.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також