Новини / Рослинництво     14 жовтня 2019 17:24

Несподівані морози у США: фермери кинулися рятувати урожай картоплі

Неочікувані глибокі заморозки в американському штаті Айдахо поставили під загрозу урожай картоплі. Господарства працювали по 16–18 годин на добу, щоб врятувати становище. На допомогу одному із виробників зібралася ціла громада із сусідніх ферм.

Про це повідомляє CNN.

Коли метеорологи минулого тижня прогнозували сильні морози в південно-східному штаті Айдахо, виробники кинулися збирати всю свою картоплю, аби несподіваний холодний сніг її не знищив.

Читайте: Земельна афера або як дочірні компанії іноземців скуплять всі паї

Один із фермерів у Хамері, штат Айдахо, не зміг вчасно прибрати поле. Тож його сусіди відправили своїх працівників, і «тонна членів громади» прийшла допомогти врятувати врожай. Як розповів підприємець Джейсон Ларсон, його ферма надіслала на допомогу близько 25 робітників. Загалом за підрахунками на ферму з’їхалося 50 людей, 9 комбайнів, вантажні автомобілі.

«Це історія про допомогу своїм сусідам, – сказав фермер. – Така справа відбувається щодня по всій Америці».

Джейсон Ларсон опублікував відео, на якому показав кортеж вантажних автомобілів, що прямував до засніженої ферми.

Згідно з даними Національної служби статистики сільського господарства США, штат Айдахо, є провідним у країні виробником картоплі: на його частку припадає 32% всієї картоплі, що вирощується у США.

За оцінками, 15-20% картоплі у господарствах Айдахо все ще перебувало в землі станом на 9 жовтня, коли холодні температури повітря мали проникнути вглиб ґрунту. За словами Джейсона Ларсона, цей ризик глибоких заморозків дуже незвичний. Фермери кажуть, що такого не спостерігалося від 1985 року.

Landlord раніше повідомляв про те, що низька температура повітря та сніг в американському штаті Міннесота затримали темпи збирання кукурудзи та сої у США.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також