Новини / Рослинництво     02 лютого 2019 12:11

Небезпечний шкідник потрапив до України у вантажі з артишоком

Фітосанітарні інспектори Держпродспоживслужби у вантажі артишоку італійського походження, який надійшов з Польщі, виявили небезпечного шкідника – західного квіткового трипса. Продукцію затримали. Щодо вантажу будуть вживатися необхідні фітосанітарні заходи.

Про це повідомляє прес-центр Держпродспоживслужби.

Заражений вантаж артишоку вагою 0,2316 тонн затримали на митному пункті пропуску «Димитрово» Київської області.

Аби не допустити подальших схожих випадків появи на території України небезпечних шкідників працівники Держпродспоживслужби надіслали до Польщі відповідний документ про невідповідність вантажів фітосанітарним вимогам України.

ЧитайтеНаскільки ефективне насіння первинної обробки та як вберегти врожай від шкідників

Західний квітковий трипс – багатоїдний шкідник, який здатен пошкодити більше 250 видів рослин з понад 65 родин. Вражає овочеві, а також декоративні та квіткові культури. З ним надзвичайно складно боротися при вирощуванні рослин, адже він крім іншої шкоди розносить численні віруси. Тому трипс може завдавати суттєвих збитків господарствам.

Як раніше повідомляв Landlord, польська компанія з виробництва сільськогосподарської техніки презентувала новітню розробку – агрегат Bio Killer для боротьби з небезпечними шкідниками на полях. Машина не використовує пестицидів чи інших хімічних засобів – лише за допомогою спеціальної трубки струшує комах.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також