Новини / Техніка     24 січня 2019 07:50

Кіллер для колорадського жука. Створено машину для боротьби зі шкідниками

Польська компанія з виробництва сільськогосподарської техніки презентувала новітню розробку – агрегат Bio Killer для боротьби з небезпечними шкідниками на полях. Машина не використовує пестицидів чи інших хімічних засобів.

Про це повідомляє agropolska.pl.

Пристрій обладнаний двома спеціальними трубками. Завдяки першій машина здуває з поверхні рослин комах, після чого ті всмоктуються в другу. Кожна з трубок обладнана власними системами вентиляції та видування.

Читайте: Очистка брудної води за секунду – створено унікальний порошок

Агрокіллера можна використовувати для боротьби з такими небезпечними комахами як овочева білокрилка, хрестоцвітна міль і колорадський жук.

Розробники стверджують, що пристрій мінімізує використання хімікатів на полі, тож підвищується якість зібраних продуктів.

Як раніше повідомляв Landlord, розробники американської компанії Crinklaw Farm Services Inc створили перший у світі безпілотник обприскувач дерев GUSS (Global Unmanned Spray System). Автомобіль, що зовні нагадує БТР чи монстр-трак, обладнаний камерами спостереження, лазерами й датчиками, які передають інформацію про стан дерев працівникам. Спеціальна форма обприскувача дає змогу безпечно їздити між деревами, не пошкоджуючи рослини.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також