Новини    10 травня 2018 11:01

Названі країни Європи з найдорожчою курятиною


За підсумками березня поточного року серед всіх країн ЄС найвищі ринкові ціни на тушку курячу зафіксовані у Німеччині – 2,7 євро, або 81 гривень за кілограм продукту. Про це повідомляють в асоціації «Союз птахівників України».

«Друге місце в списку країн з найвищими цінами на тушку курячу належить Фінляндії – 2,6 євро, або  78 гривень за кг продукту. Замикає трійку лідерів Кіпр з ціновим показником в 2,5 євро, або 75 гривень за кілограм тушки курячої», -йдеться у повідомленні.

Згідно інформації, у той же час за підсумками березня серед всіх країн ЄС найнижчі ринкові ціни на тушку курячу зафіксовані у Ірландії – 90 центів, або 27 грн і Польщі – 1,3 євро, або 39 грн.

Також Єврокомісія назвала країни-рекордсмени за темпами зростання ринкової вартості тушки курячої.

«Повідомляється, що за рік (березень 2017-березень 2018) найбільше тушка куряча подорожчала у Португалії – на 11,7%, Чехії та Румунії – на 11,7% та 10,4% відповідно», – хаявили там.

Для порівняння, за даними Державної служби статистики України, станом на березень поточного року середні внутрішні ціни на тушку курячу становили 51,7 грн за кг продукту. У березні найвища вартість тушки курячої була зафіксована в Одеській області – 56,6 грн за кілограм продукту, найнижча у Запорізькій – 51,05 грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...