Новини    13 березня 2018 10:08

Науковці прогнозують гарний врожай яблук


Урожай яблук у 2018 році буде значно кращим за минулорічний. Такий прогноз дав  керівник Дослідного господарства Подільської дослідної станції садівництва Інституту садівництва НААН України Микола Неїлик. Разом з цим, науковець наголосив, що гарний врожай яблук очікується у разі, якщо цього року не буде заморозків у період цвітіння.

«Якщо цього року в період цвітіння не буде заморозків, то дерева дадуть гарні плоди, адже саджанці пережили зиму дуже добре. Найважливіше у садівництві зробити правильну обрізку, адже кожен сорт має свою специфіку, свої особливості», – наголосив науковець.

Та додав, що правильний догляд за кроною дерев у садівництві збільшує врожай.

«Зокрема правильно сформована крона гарантує стабільний урожай, та забезпечує понад 30% урожайності плодів у розрізі всіх заходів догляду за садом. Загалом правильна обрізка сприяє довголіттю дерев, їх стабільному плодоношенню», — заявив експерт.

До прикладу він зазначив, що при температурі мінус десять градусів і нижче обрізка шкодить деревам, гілки стають крихкі, їх легко зламати.

«Садівництво така галузь, що потребує цілорічних турбот. Якщо порівняти виробничі процеси, то на полі їх все-таки менше, а ось із садівництвом турбот багато», — стверджує Микола Неїлик.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...