Новини / Технології     23 квітня 2019 15:44

Наслідки глобального потепління: вчені США виводять термостійку худобу

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu намагається розгадати таємницю: як розводити термостійку худобу без втрат якості м’яса. Якщо їй це вдасться, вона зможе допомогти вберегти галузь тваринництва від наслідків глобального потепління, принаймні на деякий час.

Про це повідомляє Bloomberg.

Першим кроком до захисту продовольчої спроможності від глобального потепління є створення термостійкої худоби, яка здатна бути джерелом соковитого мармурового м’яса.

Читайте: Завод у Нідерландах за тиждень виготовляє 80 роботів для молочної галузі

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu досліджує шляхи адаптації до клімату, що має значення не тільки в галузі тваринництва та сільського господарства.

Наслідки глобального потепління

  • Підвищення температури завдає шкоди не лише рослинам і тваринам. Наслідками глобального потепління є також збільшення потреби у воді, осушення водойм та менша готовність людей до посухи.

  • Тепліші зими є благом для шкідників, які виживають і поширюються далі.
  • Із причин, які вчені ще не розуміють, підвищення рівня вуглекислого газу в атмосфері зменшує кількість вітамінів і мінералів у рослинах, включаючи траву, а це означає, що худоба має більше їсти, щоб отримати ті ж самі поживні речовини.

Генетичні дослідження

Два роки тому Raluca Mateescu отримала грант USDA для пошуку більш точного генетичного рецепту виведення термостійкої худоби. Щоліта вона зі своєю командою збирає зразки від більш ніж 800 корів на ранчо в Окічобі, проводячи вимірювання (температура тіла, довжина і товщина хутра, кількість поту, що виділяється). За шкалою від 1 до 5 оцінють темперамент кожної корови. Вони також вивчають характеристики, котрі мають значення для виробників худоби – за допомогою ультразвуку визначають рівень мармуровості м’яса.

Raluca Mateescu зі своєю командою виділяють ДНК від кожної корови та відправляють їх до приватної лабораторії, яка аналізує ДНК на 250 000 генетичних маркерів  (один пристрій для аналізу ДНК у лабораторії коштує $ 500 тис.).

Далі вони проводять статистичні дослідження, щоб визначити, які бажані особливості найбільш сильно корелюють із генетичними характеристиками. Їх завдання полягає в тому, щоб визначити, які генетичні маркери серед тисяч, пов’язаних із цією ознакою, фактично формують цю ознаку.

За оцінками Mateescu, команді потрібно ще два-три роки, аби дійти до кінцевої мети – виведення порід корів, здатних витримувати високі температури, не жертвуючи якістю м’яса.

Звичайно, постає питання: чи не було б легше не витрачати мільйони доларів і багато років на розробку «мармурованих корів», які можуть акліматизуватися до високих температур, а просто американцям «акліматизуватися» до менш мармурового м’яса?

«У нас є гроші, – відповідає на запитання Raluca Mateescu. – І це так люблять люди».

Landlord раніше повідомляв про те, що до 2025 року дві третини населення відчуватимуть нестачу води. ФАО вказує 4 напрямки для подолання кризи.

Аналітика        19 серпня 2019 17:05

Зміни клімату та світовий ВВП: Bloomberg опублікував новітні дані

Національне бюро економічних досліджень (США) оприлюднило результати аналізу, в якому економічно обґрунтовано, як боротьба зі змінами клімату допоможе зростанню світової економіки.

Про це повідомляє Bloomberg.

Уповільнення темпів зміни клімату відповідно до Паризької угоди має чіткі економічні вигоди, оскільки глобальне потепління все більше сприймається як ризик для світової фінансової стабільності та економіки.

Читайте: Виробництво енергії з твердих залишків оливок: інновації в албанській теплиці

Середня температура на Землі з доіндустріальних часів зросла приблизно на 1,4 °C. Дотримуючись Паризької угоди та обмежуючи середньорічне підвищення температури до 0,01 °C, світ отримає зменшення глобального доходу на 1,07% до 2100 року. Водночас якщо температура підніматиметься на 0,04 °C за рік, світовий ВВП зменшиться на 7,22%.

Такі дані оприлюднило Національне бюро економічних досліджень. Доповідь Network for Greening the Financial System містить висновок Munich Re (компанія, що є одним із лідерів глобального страхового ринку), який показує:

  • Середнє значення річних збитків від природних катастроф за останні 30 років – $140 млрд/рік.
  • У 7 з 10 останніх років ці збитки перевищували $140 млрд/рік.
  • Кількість екстремальних погодних явищ у світі з 1980 року зросла втричі.

Автори дослідження, зокрема Метью Кан з Університету Південної Каліфорнії та Юй-Чунг Ян з Національного університету Цинхуа (Пекін), використовували дані 174 країн за період 1960–2014 рр. Вони виявили, що світовий ВВП на душу населення зазнав постійних змін температури, і проілюстрували, що ці негативні ефекти є універсальними, тобто «впливають на всі країни, багаті чи бідні, і гарячі чи холодні».

Landlord раніше повідомляв про те, що згідно з новим звітом ООН, у найближчі 12 років вартість їжі зросте, а її кількість у світі скоротиться.

Поділися

Клімат        14 серпня 2019 17:04

У найближчі 12 років вартість їжі зросте, а її кількість у світі скоротиться – новий звіт ООН

ООН представила новий звіт щодо кліматичних змін, згідно з яким 500 млн людей сьогодні живуть у місцях, які перетворюються на пустелі, а кількість родючого ґрунту в усьому світі скорочується у 10–100 разів швидше, ніж відновлюється. Виробляти продовольство людству стає дедалі важче.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Звіт ООН про наслідки кліматичних змін для сільгоспвиробництва складали понад 100 експертів з 52 країн. Згідно з їхніми даними, зміни клімату (аномальна спека, посухи, лісові пожежі, повені, танення льодовиків) уже негативно вплинули на виробництво продовольства. А з глобальним підвищенням температури в найближчі роки може виникнути справжня катастрофа.

Читайте: Німеччина планує заборонити пластикові пакети

Науковці звертають увагу, що через величезну кількість шкідливих викидів в атмосферу, зокрема вуглекислого газу, якість продуктів також знижується. ООН прогнозує, що внаслідок кліматичних змін кількість доступної їжі у світі скоротиться, а її вартість – зросте.

Про те, що через 12 років на планеті значно збільшаться ризики посухи, повеней, екстремальної спеки та бідності, ООН попереджала ще у своєму попередньому звіті наприкінці 2018 року.

Тепер експерти ООН наголошують на тому, що зміни клімату призведуть до масових міграцій населення на всій Землі.

«Життя людей залежатиме від величезного впливу міграції. Люди не залишатимуться і не вмиратимуть там, де вони живуть», – прокоментував один із авторів звіту ООН.

Landlord раніше повідомляв про те, що через катастрофічну посуху в Південному Судані 61% населення загрожує криза продовольства.

Поділися

Тваринництво        14 серпня 2019 16:06

На одній із найбільших ферм у Канаді згоріло 800 корів

Масштабна пожежа на одній із найбільших молочних ферм у канадській провінції Манітоба охопила кілька приміщень, де містилося близько 1000 корів. Попри зусилля 60 пожежних, вижило лише 200 тварин.

Про це повідомляє AgroXXI.

Лихо сталося вранці 12 серпня. Згоріло 800 корів і приміщення. Наразі встановлюються причини загорання.

Цю пожежу в Пеннвуд-Дейр (штат Мен, канадська провінція Манітоба) рятувальники назвали найбільшою, з якою вони стикалися за всю службу. Постраждав один із найбільших виробників молока в провінції Манітоба: у господарстві утримувалося 1000 корів, тоді як середня молочна ферма в Канаді налічує 130 голів.

Читайте: Рентабельність сільгосппідприємств в Україні знизилася до 5-річного мінімуму

Оскільки ферма в Пеннвуд-Дейр виробляла приблизно 2,5% від загальної кількості молока в Манітобі, наслідки будуть досить серйозними і для споживачів продукції.

Landlord раніше повідомляв про те, що в червні на птахофабрці «Ясенсвіт» у селі Бориси на Київщині сталася велика пожежа.

Поділися

Клімат        09 серпня 2019 09:46

Від глобальних кліматичних змін врятує рослинна їжа

Щоб обмежити глобальне потепління до рівня нижче 2°C, треба поліпшити землекористування і перейти на харчові продукти рослинного походження. Такий висновок зробила міжурядова група експертів зі зміни клімату.

Про звіт щодо змін клімату розповідає Еuronews.

Доповідь була підготовлена ​​107 МГЕЗК експертами з 52 країн. Експертна група зробила висновок, що потрібно більш раціональне використання земель для забезпечення безперебійного постачання продовольством у зв’язку з ростом екстремальних погодних умов.

Наприклад, необхідно ретельно контролювати використання біопалива, такого як деревні або сільськогосподарські відходи, щоб уникнути деградації земель.

Земля втрачає продуктивність

Як наголошується в доповіді, зміна клімату збільшує дефіцит води, ерозію ґрунту, втрату рослинності, збиток від лісових пожеж, танення вічної мерзлоти, деградацію прибережних районів і зниження врожайності тропічних культур.

«Сільське господарство, лісове господарство та інші види землекористування становлять 23% викидів парникових газів людиною», – сказав Джим Скеа, співголова однієї з трьох робочих груп МГЕЗК з цієї теми.

У новому звіті МГЕЗК йдеться, що коли земля деградує, вона стає менш продуктивною. Це впливає на здатність ґрунту поглинати вуглець, що, в свою чергу, посилює зміни клімату.

Потепління на 1,5°C загрожує нестачею води в посушливих регіонах, збитками від пожеж, деградацією вічної мерзлоти і нестабіліностю продовольчої системи. При потеплінні на 2 градуси ризик ще вищі, роблять висновки вчені.

У звіті говориться, що люди користуються понад 70% земної поверхні, вільної від льоду. І розширення сільського та лісового господарства призводить до збільшення викидів та втрати природних екосистем і дикої природи.

Читайте: На Алясці +32°С! Швейцарські кліматологи знайшли спосіб, як затримати глобальне потепління

Менше м’яса – більше рослинної їжі

Високий рівень вуглекислого газу навіть знизить «поживну якість сільськогосподарських культур», говориться в доповіді. А відтак, до 2050 року ціни на зернові можуть вирости на 7,6%.

Щоб знизити викиди вуглекислого газу та не страждати в майбутньому від нестачі продовольства, вчені радять їсти більше рослинної їжі.

«Деякі види дієти мають менший вуглецевий слід», а скорочення споживання м’яса забезпечить в цілому більше продуктів харчування», сказав Скеа на прес-конференції.

За його словами, МГЕК не може вимагати від людей змінити свій раціон, але політики мають вирішити, як використовувані дані звіту, бо 25-30% вироблених продуктів наразі втрачається.

Як повідомляв раніше Landlord, зміни клімату спонукають до вирощування ГМ-культур.

Поділися

Технології        31 липня 2019 10:06

Uber для корів: британці розробили онлайн-платформу для транспортування худоби

Компанії SellMyLivestock і Haulage Exchange у Великій Британії створили спеціальну онлайн-платформу, яка допомагатиме фермерам у перевезенні худоби.

Про це повідомляє НВ.

Новий застосунок функціонує за принципом Uber, з тією різницею, що в кінцевому підсумку клієнтами системи стають тварини, а не люди.

Читайте: Українська лохина продається в одній із найбільших торгових мереж у світі

Алгоритм роботи створеної онлайн-платформи такий:

  • після онлайн-купівлі худоби фермер залишає на ресурсі свою адресу, на яку треба доправити тварин;
  • перевізники протягом 24 годин пропонують свої послуги і ціни;
  • серед низки пропозицій фермер обирає потрібну компанію-перевізника, яка й перевозить худобу до місця призначення.

На сьогодні в системі вже зареєструвалися 50 перевізників з усієї країни.

Landlord раніше повідомляв про те, що британський стартап розробив мобільний додаток, який дозволяє фермерам знаходити коровам пару для розмноження. Продаж тварин за допомогою соцмереж зекономить тваринникам час і транспортні витрати.

Поділися
Показати ще