Новини / Технології     23 квітня 2019 15:44

Наслідки глобального потепління: вчені США виводять термостійку худобу

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu намагається розгадати таємницю: як розводити термостійку худобу без втрат якості м’яса. Якщо їй це вдасться, вона зможе допомогти вберегти галузь тваринництва від наслідків глобального потепління, принаймні на деякий час.

Про це повідомляє Bloomberg.

Першим кроком до захисту продовольчої спроможності від глобального потепління є створення термостійкої худоби, яка здатна бути джерелом соковитого мармурового м’яса.

Читайте: Завод у Нідерландах за тиждень виготовляє 80 роботів для молочної галузі

Професор з університету Флориди Raluca Mateescu досліджує шляхи адаптації до клімату, що має значення не тільки в галузі тваринництва та сільського господарства.

Наслідки глобального потепління

  • Підвищення температури завдає шкоди не лише рослинам і тваринам. Наслідками глобального потепління є також збільшення потреби у воді, осушення водойм та менша готовність людей до посухи.

  • Тепліші зими є благом для шкідників, які виживають і поширюються далі.
  • Із причин, які вчені ще не розуміють, підвищення рівня вуглекислого газу в атмосфері зменшує кількість вітамінів і мінералів у рослинах, включаючи траву, а це означає, що худоба має більше їсти, щоб отримати ті ж самі поживні речовини.

Генетичні дослідження

Два роки тому Raluca Mateescu отримала грант USDA для пошуку більш точного генетичного рецепту виведення термостійкої худоби. Щоліта вона зі своєю командою збирає зразки від більш ніж 800 корів на ранчо в Окічобі, проводячи вимірювання (температура тіла, довжина і товщина хутра, кількість поту, що виділяється). За шкалою від 1 до 5 оцінють темперамент кожної корови. Вони також вивчають характеристики, котрі мають значення для виробників худоби – за допомогою ультразвуку визначають рівень мармуровості м’яса.

Raluca Mateescu зі своєю командою виділяють ДНК від кожної корови та відправляють їх до приватної лабораторії, яка аналізує ДНК на 250 000 генетичних маркерів  (один пристрій для аналізу ДНК у лабораторії коштує $ 500 тис.).

Далі вони проводять статистичні дослідження, щоб визначити, які бажані особливості найбільш сильно корелюють із генетичними характеристиками. Їх завдання полягає в тому, щоб визначити, які генетичні маркери серед тисяч, пов’язаних із цією ознакою, фактично формують цю ознаку.

За оцінками Mateescu, команді потрібно ще два-три роки, аби дійти до кінцевої мети – виведення порід корів, здатних витримувати високі температури, не жертвуючи якістю м’яса.

Звичайно, постає питання: чи не було б легше не витрачати мільйони доларів і багато років на розробку «мармурованих корів», які можуть акліматизуватися до високих температур, а просто американцям «акліматизуватися» до менш мармурового м’яса?

«У нас є гроші, – відповідає на запитання Raluca Mateescu. – І це так люблять люди».

Landlord раніше повідомляв про те, що до 2025 року дві третини населення відчуватимуть нестачу води. ФАО вказує 4 напрямки для подолання кризи.

Читайте також