Новини / Технології     22 квітня 2019 15:06

Завод у Нідерландах за тиждень виготовляє 80 роботів для молочної галузі

Компанія Lely, що створює автоматизовані системи для ринку молочних продуктів, менш як за годину виготовляє одного робота. На заводі використовують енергозбережні технології, котрі за скороченням викидів CO2 за рік прирівнюються до дії лісу розміром 32 футбольних поля.

Про це повідомляє AgriLand.

Компанія Lely має потужності в Нідерландах і США, на яких виробляють роботів для господарств, що займаються розведенням ВРХ, –  автоматизовані системи для доїння і годування тварин. Сьогодні завод у Нідерландах виробляє 80 роботів за тиждень, що дорівнює 16 роботам за день або 1,3 робота за годину. Завод у США, який має невеликий виробничий комплекс, виробляє 40 роботів на тиждень або 8 роботів на день.

Читайте: У Польщі розробили новий субстрат для теплиць: 80% органічної речовини та повне розкладання через 25 років

Інноваційна продукція, що полегшує роботу фермерів, виготовляється відповідно до останніх глобальних стандартів стійкості, з акцентом на зниження енергоспоживання та викидів CO2. На цей час скорочення викидів CO2 на заводі становить 343 т на рік, що прирівнюється до дії лісу розміром приблизно 32 футбольних поля.

Заходи для сталого розвитку, що діють на виробництві Lely:

  • блок комбінованого виробництва тепла та електроенергії з біо-нафти, що живить світлодіодне освітлення;
  • система збереження води, яка використовує зібрану дощову воду з даху;
  • впровадження вітрових турбін і повністю автоматичних датчиків для зовнішнього і внутрішнього освітлення, кранів, дверей і жалюзі;
  • поверхня будівлі майже повністю покрита вікнами, щоб максимально збільшити кількість природного світла, що надходить у будівлю;
  • вікна також розташовані над виробничою лінією, де збирається кронштейн робота, щоб забезпечити додаткове освітлення на цій стадії збірки.

Робот складається із 1220 елементів (без урахування електричних компонентів). Величезна кількість цих елементів монтується вручну, а невеликі крани використовують для приєднання важких частин, таких як рука.

Якби одна людина мала сама збудувати самого робота, то їй на це б знадобилося лише 32 години на весь процес – від початку до кінця. Деталі до роботів надходять від більш ніж 200 постачальників – в основному з європейських країн.

Landlord раніше повідомляв про те, що нідерландська компанія Beltech готує запустити у виробництво робота для збирання огірків у теплицях. Крім швидкості роботи, його ключовою перевагою є запобігання розвитку інфекцій і цвілі на рослинах, оскільки збір урожаю відбувається за допомогою нагрітого леза.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також