Новини    25 жовтня 2022 12:14

Намірів обходити закон не було: Карлівський машзавод прокоментував розслідування щодо злиття виробників елеваторів


Адміністрація Карлівського машинобудівного заводу стверджує, що  остаточного злиття підприємства з ТОВ “Варіант Агро Буд”, яке б припинило діяльність останнього, не відбувалося.

Про це йдеться у відповіді на запит нашому виданню від пресслужби KMZ Industries.

“Повідомляємо наступне: У KMZ Industries не було жодних намірів обходити чи порушувати закон при укладенні угоди з Variant Agro Build, яка була досить публічною. Насправді ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод” придбав частину активів ТОВ “Варіант Агро Буд”, що не призвело до припинення діяльності останнім чи формально-юридичного злиття ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод” та ТОВ “Варіант Агро Буд”, – вважають у KMZ Industries.

У пресслужбі зазначили, що підприємство сподівається на розуміння цієї ситуації з боку АМКУ.

“В будь-якому разі, ми докладаємо усіх зусиль для сприяння АМКУ у проведенні відповідного розслідування. Щобільше, ми самі звернулись в АМКУ з відповідними заявами та документами”, – заявили KMZ Industries.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України розпочав розгляд справи за ознаками вчинення приватним акціонерним товариством “Карлівський Машинобудівний Завод” порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Мовиться про здійснення концентрації шляхом набуття контролю над значною частиною активів ТОВ “Варіант Агро Буд” без дозволу Комітету, наявність якого необхідна.

ДовідкаKMZ Industries (ПрАТ “Карлівський машинобудівний завод”) є найбільшим виробником елеваторного обладнання в Україні. Компанія успішно реалізувала понад 5000 об’єктів.

ТОВ “Варіант Агро Буд”  входить до української виробничої групи із десяти підприємств, що займаються обробкою металу та виготовленням обладнання для його обробки. Компанія виготовляє обладнання для елеваторів, системи зрошення, причіпну техніку та інше обладнання.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries раніше запустили в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

В Івано-Франківській області KMZ Industries завершили монтаж найбільшої у цьому році зерносушарки Вrice-Вaker.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...