Новини / Фінанси     21 вересня 2020 13:07

Найбільший швейцарський банк збільшив кредитну лінію для MIMIER TRADE SA до $30 млн

Кошти будуть використані трейдером для фінансування торгових операцій з рослинними оліями та нафтохімічними продуктами

У серпні 2020 року найбільший швейцарський банк збільшив кредитну лінію для компанії MIMIER TRADE SA до $30 млн. Цільовим напрямом використання кредитної лінії буде фінансування торгових операцій з рослинними оліями (постачання наливом та у контейнерах/Flexi-bag) і нафтохімічними продуктами.

«У листопаді 2019 року MIMIER TRADE SA і швейцарський банк підписали кредитну угоду на суму $10 млн, а у серпні цього року сума була збільшена до $30 млн. Компанія MIMIER TRADE SA вже погодила з банком додаткові транші, які будуть надаватися у вересні-жовтні 2020 року. Компанія має намір повністю освоїти надану кредитну лінію, що гарантовано збільшить обсяги продажів», — зазначив Клод Тарінас Казенобе (Claude Tarinas Cazenobe), директор і голова правління MIMIER TRADE SA.

MIMIER TRADE SA — незалежна компанія з торгівлі агропродукцією, зареєстрована в кантоні Люцерн (Швейцарія). Основна сфера діяльності MIMIER TRADE SA — це торгівля агро- і нафтопродуктами. Компанія є членом таких організацій, як FOSFA, GAFTA і EPCA.

«Зазначена кредитна лінія банку для торгового фінансування працює на відновлюваній основі. Щойно узгоджений транш виплачений, компанія може освоювати наступний транш у межах загального ліміту в $30 млн. Таким чином, компанія MIMIER TRADE SA може використовувати кредитну лінію для видачі акредитивів і платіжних гарантій. Це також дає переваги як по диверсифікації інструментів покупки, так і по фінансових витратах», — підкреслив Ярослав Гордієнко, директор MIMIER TRADE SA.

Читайте: Як послити свої позиції на висококонкурентному ринку за рахунок створення комплексної пропозиції

MIMIER TRADE SA постачає товари до більш ніж 25 країн світу. Основними ринками збуту є країни ЄС та Південно-Східної Азії. Крім того, у поточному сезоні компанія активно просуває продажі своєї продукції у країнах Північної Америки та Африки.
Компанія продовжить зміцнювати свою позицію міжнародного трейдера агропродукції з гарними перспективами зростання як на внутрішньому, так і на світовому ринках.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що 15 вересня відкрився PARK3020 — перший публічний парк сучасної скульптури в Україні.

Читайте також