Новини    29 листопада 2022 20:03

Найбільший ритейлер Данії займеться реалізацією українських продуктів

Незабаром товари з позначкою Made in Ukraine з’являться на полицях магазинів ритейлера

Українські сири, соняшникову олію, супи швидкого приготування та пиво напряму імпортуватиме один із найбільших ритейлерів Данії — компанія Coop Danmark. Про це повідомили в Офісі з розвитку підприємництва та експорту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Так, компанії “Оболонь”, “Соварог” (ТМ Happy Flakes) та “Дубномолоко” (ТМ “КОМО”) провели низку бізнес-зустрічей із данською компанією Coop у Києві та підписали 4 контракти на постачання продукції до Данії.

Незабаром товари з позначкою Made in Ukraine з’являться на полицях магазинів ритейлера.

“Для українського бізнесу партнерство з Coop — це перемога. Частка компанії в загальному обсязі товарообігу підприємств роздрібної торгівлі Данії оцінюється у 38%”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці серпня компанія “Добродія Фудз” розпочала перші відвантаження продукції під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano до польської мережі супермаркетів Carrefour. Співпраця з однією з найбільших мереж у світі налагоджена у межах проведення акції з продажу українських товарів до Дня Незалежності України.

Малина українських виробників прибуває до супермаркетів “Сільпо” зі Львівської області, де її вирощують на площі 16 гектарів.

За перше півріччя 2022 року було експортовано 5,34 тис. тонн української яловичини, що становить лише 36% від тих об’ємів, які було експортовані за аналогічний період 2021 року.

Також стало відомо, що Україна цього року буде забезпечена картоплею. Її вартість буде прийнятною і не буде рости.

Вертикальна ферма Smart Oasis Farm починає займатися розробкою власних добрив, оптимізованих під технологію туману, та органічного субстрату, що повністю розкладається за кілька місяців.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...