Новини    04 квітня 2022 15:49

На захід України евакуйовано 156 підприємств – Мінекономіки

Загалом було отримано 1353 заявки на релокацію, 856 заявок підтверджені.

Із зони бойових дій на захід України вже переміщено 156 підприємств, водночас 59 із них приступили до роботи. Про це заявив заступник міністра економіки Ігор Дядюра в етері телемарафону, передає Укрінформ.

“За місяць ми вже 156 підприємств перевезли, 59 з них уже працюють на нових локаціях”, – зазначив Дядюра.

Загалом було отримано 1353 заявки на релокацію, 856 заявок підтверджені. Із них 67 підприємств наразі перебувають у процесі перевезення.

Дядюра зауважив, що половина евакуйованих підприємств – переробна промисловість, виробництво харчових продуктів, приладів. Також переміщено підприємства оптової торгівлі, ІТ-сфери.

Як повідомлялося, українські підприємства, які розташовані у зоні активних бойових дій, можуть отримати державну допомогу для переміщення своїх потужностей на західну Україну. Для цього запущено програму з релокації українських виробництв за підтримки держави.

Нагадаємо, станом на сьогодні бажання евакуювати свій бізнес у безпечну зону озвучили понад 900 підприємців, переміщено вже 50 підприємств. Про це повідомляє пресслужба Федерації роботодавців України.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...