Новини / Садівництво     26 червня 2022 16:46

На Закарпатті оголосили про початок сезону лохини

20 червня агрономи відібрали зразки ягоди лохини для направлення до європейської лабораторії.

Компанія “Блу Беррі” розпочала сезон лохини 2022 року. 20 червня агрономи відібрали зразки ягоди лохини для направлення до європейської лабораторії для проведення досліджень на кількість залишків пестицидів, важких металів, мікотоксинів, радіологію, —  для підтвердження міжнародної сертифікації та підтвердження національної добровільної сертифікації. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У пресслужбі наголосили, що “Блу Беррі” відповідально господарює та піклується про здоров’я поціновувачів ягоди. Внесення мікро та макродобрив відбувається виключно згідно з затвердженою Технологічною картою вирощування.

Підприємство сертифіковане з 2017 року за міжнародними стандартами GLOBAL G.A.P.&GRASP, щорічно проходить аудит.

Продукцію ТМ Blueberry Club в сезоні 2022 можна придбати в наступних мережах: Metro C&C Україна, Ашан Україна, Фора, Сільпо, Новус, АТБ-Маркет.

Нагадаємо, для українців сезонна ягода подорожчає у середньому на 10%. Зростання вартості зумовлене подорожчанням пального, добрив та агресію росії.

18 гектарів землі для вирощення городини та ягід цьогоріч виділили 10 лісових господарств Хмельницької області. Ця площа – більша в 5 разів у порівнянні з минулим роком. Посіви ягід та овочів збільшили через війну. Частину зібраної городини використають під час виробництва сухих супів для українських воїнів, решту врожаю продадуть.

З початку повномасштабної війни в Україні деякі кооперативи перепрофілювалися: з вирощування ягід перейшли на овочі. Саме так вони хочуть допомогти країні вистояти та забезпечити населення продовольством.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також