Новини / Тваринництво     20 лютого 2022 10:05

На вітчизняному ринку зміцнилась ціна на свинину

Торги минулого тижня завершилися позитивно для виробників свинини

Друга половина лютого розпочалася укріпленням закупівельних цін на свинину в Україні: протягом сьомого тижня середньоринкова ціна свиней забійних кондицій додала 0,6% та склала 43,9 грн/кг. Про це повідомляє пресслужба Асоціації “Свинарі України”.

“Торги минулого тижня завершилися позитивно для виробників свинини, адже більшість із них змогли переглянути ціни на 0,25−1 грн/кг у бік підвищення. У наслідок цього нижня позначка цінового коридору підвищилася, тож ціни в усіх частинах країни консолідувалися в межах вужчого цінового діапазону 43−45 грн/кг”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що хоча подекуди регіональна розбіжність цін ще зберігається, вона значно менше виражена, адже попит на свиней став рівномірнішим.

“Виробники свинини констатують, що реалізація товарних партій йде планово і без перехідних залишків, тоді як з боку переробників спостерігається помітне пожвавлення попиту. З огляду на це планова ціна реалізацій на наступний тиждень 45−47 грн/кг, залежно від товарних обсягів та регіонального розміщення”, — зазначили в АСУ.

Раніше Landlord повідомляв, що Україна вчетверо збільшила імпорт свинини.

Владислава Михайленко 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також