Новини / Інвестиції     30 вересня 2023 12:04

На Вінниччині Roshen завершила будівництво заводу з переробки горіхів


У Вінниці завершилося будівництво цеху обробки горіхів на базі заводу Roshen, його загальна площа складає 1657 м².

Про це повідомив заступник міського голови Вінниці Андрій Очеретний у Facebook.

За його словами, новий цех створили з метою заміщення імпортних напівфабрикатів, необхідних для українського виробництва. Виробнича потужність тут складатиме 40 тонн перероблених горіхів на день.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Чиновник каже, що наразі відбувається процес монтажу обладнання та пусконалагоджувальних робіт. Нові працівники знайомляться з технікою та готуються до запуску цеху.

“Тут вже працює 12 людей, а в планах збільшити колектив до 20. Тобто ще 8 вакантних місць є, і всі охочі, хто зараз в пошуку роботи, можуть звертатися”, – зазначив він.

Нагадаємо, ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен”, що входить до корпорації Roshen, збільшила статутний капітал на 33,2%, або на 500 млн грн – до 2,006 млрд грн шляхом додаткового випуску акцій.

Довідка: Корпорація Roshen входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Включає Київську, Кременчуцьку, дві Вінницькі кондитерські фабрики та Вінницький молочний завод, Бісквітний комплекс у Борисполі (Україна); Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Виробнича діяльність Липецької фабрики (РФ) зупинена з 1 квітня 2017 року.

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.  Мережа фірмових магазинів Roshen в Україні налічує близько 70 магазинів у різних регіонах країни. Перший відкрився 2009 року в Києві.

У 2022 році ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен” отримала 984 тис. грн чистого збитку порівняно з 25,779 млн грн прибутку роком раніше, виручка підприємства скоротилася з 979,286 млн грн до 903,195 млн грн.

Кінцевим бенефіціаром підприємства є син експрезидента України Петра Порошенка Олексій Порошенко.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також