Новини    24 квітня 2018 14:41

На вартість кукурудзи тисне нарощування темпів сівби


Травневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго опустилися в п’ятницю до $ 152,45 за тонну, втративши за тиждень 2,5%. Про це повідомляють в «Українській зерновій асоціації» з посиланням на Grainтrade.com.ua. Згідно повідомленню, тижневий експорт кукурудзи з США опустився до 1,597 млн тонн, що, тим не менш, на 48% перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

«Трейдери спостерігають за покращенням погодних умов в регіонах сівби кукурудзи у США та нарощуванням темпів сівби. Світові новини переважно сприятливі для ринку кукурудзи. Китай продовжує розпродаж кукурудзи з держрезерву в очікуванні нового врожаю, який міністр с/г Китаю оцінив у 218 млн тонн, що перевищить показник минулого року», – йдеться у повідомленні.

Також, в Бразилії кукурудза першого врожаю зібрана на 77%, а посіви другого врожаю знаходяться в гарному стані завдяки достатнім опадам.

За даними біржі Буенос-Айресу, в Аргентині кукурудза зібрана на 29,5% проти середнього показника у 24%.

Згідно інформації, тепла та суха погода в Україні сприяє просуванню посівної кампанії. Станом на 20 квітня кукурудзою засіяно 327 тис га, що складає 7% від запланованого обсягу.

«Цьогоріч посівні площі під кукурудзою в Україні можуть вирости до 5 млн га завдяки високій ціні на зернову та скасованому відшкодуванню ПДВ при експорті сої. Експерти USDA вважають, що Україна в поточному сезоні збере 28,62 млн тонн кукурудзи та збільшить її експорт на 21% до 21 млн тонн. Завдяки активному попиту ціни на українську кукурудзу поки що залишаються на високому рівні», – кажуть фахівці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...