Новини    29 серпня 2023 20:49

На Полтавщині змонтували нові силоси для зберігання зерна

Такі об’єкти важливі для сільськогосподарської інфраструктури, оскільки забезпечують зберігання зерна та його подальшу обробку

На Полтавщині компанія “ЛУБНИМАШ” виготовила та встановила металічні місткості для тимчасового і довготривалого зберігання зерна одному з підприємств, повідомила пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

В Полтавській області закінчився монтаж хопера з діаметром 7,3 метра та об’ємом понад 500 м³ та двох місткостей для основного зберігання зерна діаметром 22 метри й об’ємом понад 10000 м³, — зазначили у пресслужбі.

Зазначається, що такі об’єкти важливі для сільськогосподарської інфраструктури, оскільки забезпечують зберігання зерна та його подальшу обробку.

Довідка. ПП “ЛУБНИМАШ” — український виробник та постачальник обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших матеріалів протягом десятків років.

Нагадаємо, на Черкащині “ЛУБНИМАШ” продовжує роботи з будівництва елеватора, загальна потужність якого становить 24 тисячі тонн одночасного зберігання.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...