Новини    24 жовтня 2021 15:36

На Полтавщині будують цех із переробки молока

Будівельна готовність підприємства складає 48%

У селі Васильки Лохвицької територіальної громади Миргородського району переобладнують старе незадіяне приміщення  у цех по первинній обробці та переробці молока.

“Полтавщина є лідером у країні за кількістю великої рогатої худоби й корів та обсягами виробництва молока у сільськогосподарських підприємствах. Це добре, що громади не припиняють розвивати молочну галузь й ініціюють появу кооперативів з прийому молока, будівництво цехів із виробництва та обробки сировини”, – говорить голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Читайте: У Новій Зеландії хочуть замінити молоко від корів на лабораторне

Підприємство будують за кошти державного фонду регіонального розвитку (9 млн. грн) та з бюджету Лохвицької територіальної громади (3,8 млн. грн). Будівельна готовність складає 48%.

Інформується, що після завершення будівельних робіт у цех планують завести необхідне технологічне обладнання, де хочуть виготовляти молочну продукцію широкого асортименту: сири тверді, кефір, сметана, бринза, йогурт, масло, вершки. Продукція вироблятиметься за унікальною технологією з вищого сорту сировини.

Раніше Landlord повідомляв, що через подорожчання впаде попит на молоко, не всі учасники ринку виживуть. 

Джерело: Полтавська хвиля

Наталія Софієнко

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...