Новини / ВІДЕО / Кейси     21 січня 2021 14:01

На півдні України фермер вирішив посіяти коріандр у січні

Фермер з тимчасово окупованого Криму вирішив посіяти нішеву культуру взимку за технологією ноу-тілл, щоб не втрачати час і вологу навесні

Унікальний досвід сівби по снігу отриманий на півдні України, де фермер почав сіяти коріандр у січні. Як розповів Landlord фермер Ернест Абубуллаєв, його господарство спеціалізується на технології ноу-тілл. Днями, під час снігопаду та температури мінус 4°С провели сівбу лікарської культури коріандр. Насіння для сівби використали сорту «Янтарь», а площа посіву скала 320 гектарів. Цікаво, що сіяли як вдень, так і вночі, добрив не вносили.

Термін сівби визначили експериментальним способом, адже лютий вважають вже запізнілим терміном. В умовах півдня України посіви погано розвиваються, тому вирішили спробувати у січні.

Читайте: Профільні асоціації стурбовані обмеженням повноважень МінАП

«Термін сівби вважаю оптимальним, адже осінні посіви у нас не виживають, а весняні погано розвиваються. Загалом насіння коріандру довго сходить, тому січнева сівба має бути найкращою. Сівбу вели за технологією ноу-тілл», розповів Ернест Абубуллаєв.

 

 

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що датські фермери розпочали вирощувати медичну марихуану

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також