Новини / Трейдинг     18 травня 2021 17:47

На українському ринку з’явився новий трейдер продуктів переробки олійних

Компанія POSEIDON TRADEWAVES має намір зайняти одну з лідируючих позицій серед найбільших українських операторів на ринку рослинних олій, шроту та макухи

У травні 2021 року почала активну роботу компанія POSEIDON TRADEWAVES — нова трейдингова структура в рамках холдингу «Фрідом Фарм Інтернешнл», що забезпечує поставки зернових, олійних культур і продуктів їх переробки з України на міжнародні ринки.

Серед ключових товарних категорій, з якими працює компанія, — рослинні олії (сирі та рафіновані: соняшникова, ріпакова, соєва), а також шрот і макухи (соняшникові, ріпакові та соєві). Основний акцент у своїй діяльності POSEIDON робить на розширення експорту української сільськогосподарської продукції.

«Ми маємо намір зайняти одну з лідируючих позицій серед найбільших українських операторів завдяки багаторічному досвіду роботи у трейдингу і прагненню врахувати інтереси всіх сторін. Команда POSEIDON TRADEWAVES докладає максимум зусиль для оптимізації взаємодії покупців з виробниками, пропонуючи кращі рішення в організації торговельних процесів, логістики і фінансування», — наголосив комерційний директор компанії Костянтин Бугера.

Читайте: На Київщині триває історія захисту від незаконного дерибану державних земель

Також POSEIDON TRADEWAVES має виробництво бутильованої олії та випускає продукцію як під власними брендами, так і під Private Label (ВТМ).

Компанія застосовує у діяльності нові ефективні підходи та методи ведення торговельного бізнесу, що забезпечують простоту і комфорт трейдингових операцій, та експортує сільськогосподарську продукцію з України до країн Європи, Близького Сходу, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Африки. Наразі офіси відкриті в Республіці Кіпр та Україні, й у них працюють понад 50 фахівців.

«Фрідом Фарм Інтернешнл» — український агрохолдинг, що обробляє 50 000 га у Херсонській, Запорізькій, Кіровоградській та Полтавській областях і спеціалізується на вирощувані озимої пшениці, сої, кукурудзи та соняшника. До складу холдингу входить завод із переробки сої ТОВ «Таврія Агро Інвест» потужністю переробки 240 000 т сировини на рік.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що зернотрейдери вже використали більше 86% квоти на експорт пшениці

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також