Новини / Трейдинг     15 січня 2019 14:30

На Херсонщині прокладають першу у світі “Соляну дорогу”

У Херсонській області три територіальні громади об’єдналися заради прокладання нового чумацького маршруту. Це – інфраструктурні об’єкти, де прийматимуть туристів на шляху, яким колись чумаки ходили в Крим по сіль. Кожна з громад на своєму відрізку дороги презентуватиме як ландшафтні краєвиди, так і твори місцевих майстрів та гастрономічні смаколики.

Про це повідомляють «Українські Південні Новини».

Проект «Соляна дорога» будуть реалізовувати Тавричанське ОТГ в Каховському районі, Присиваська і Асканійська ОТГ в Чаплинському районі. Кожен з учасників програми представлятиме унікальні родзинки власної громади.

В Асканії-Новій туристи зможуть побачити унікальні заповідні землі та відвідати справжнє африканське фотосафарі. У Присивашші – унікальне рожеве Лемурійське озеро, якого називають аналогом Мертвого моря в Україні.

Читайте: Аграрний туризм може дати фермеру до 70% додаткового доходу

Тавричанці дивуватимуть гастрономічними смаколиками. Планують готувати туристам крафтовий сир та унікальні страви з м’яса зебу (худоби з величезними рогами).

Також на шляху «Соляної дороги» планують розмістити бази «зеленого туризму», адже, за словами місцевих, на чумацькому шляху потрібно не тільки пригощати, але й вкладати спати.

Як раніше повідомляв Landlord, у Києві розпочинають проект, який навчатиме міських дітей вирощувати овочі: у 20 школах та дитсадках створять мікроферми. Відбір дитячих закладів для участі в програмі відбуватиметься на конкурсній основі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також