Новини    02 квітня 2023 16:58

На Івано-Франківщині ЛУБНИМАШ завершує монтаж обладнання на новому елеваторі

Розуміючи потреби аграріїв в збільшенні потужностей по довготривалому зберіганню зернових, монтажні бригади продовжували монтувати обладнання за будь-яких погодних умов

Підприємство “ЛУБНИМАШ” проводить завершальний етап монтування обладнання для господарства в Івано-Франківській області, перелає пресслужба компанії.

Раніше змонтували три силоси довготривалого зберігання загальним об’ємом 12000 метрів кубічних. Та два хопери об’ємом 1300 метрів кубічних.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наразі тривають монтажні роботи транспортні одиниці продуктивністю до 150 тонн на годину. Загальна довжина яких складе майже 500 метрів погонних.

Нагадаємо, у Конотопському районі Сумської області на базі діючого комплексу напільного зберігання встановили два силоси МСВУ 165.16 виробництва “ЛУБНИМАШ”. Кожен силос має об’єм одночасного зберігання 6 800 тонн.

На Тернопільщині створили унікальний генератор на біовідходах.

Компанія Cygnet забезпечила постійну роботу елеваторів. Про це розповів генеральний директор Cygnet Ігор Шилюк, передає Landlord.

Світовий банк у 2023 році надасть $50 млн для забезпечення українських елеваторів генераторами або котлами, зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський під час пресбрифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Мінагропрод та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 мільярд.

У 2023 році Україна зможе залучити більше коштів для кредитування сільськогосподарських виробників.

Українська зернова асоціація звернулася до уряду з проханням ініціювати внесення змін до постанови КМУ щодо питання об’єктів критичної інфраструктури та включити зернозберігальні підприємства до об’єктів критичної інфраструктури.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...