Новини / ВІДЕО / ФОТО / Техніка     30 листопада 2018 13:50

На ХТЗ зробили поблажливий до ґрунту трактор

Харківський тракторний завод обновив гусеничний трактор ХТЗ-181.20, який зберігає ґрунт за рахунок зниження питомого тиску до 0,4 кг/см2 та усунення буксування. Система може працювати з будь-яким сільгоспзнаряддям.

Про це повідомляє прес-служба ХТЗ.

На Харківському тракторному заводі, що належить відомому бізнесмену Олександру Ярославському, оновили трактор ХТЗ-181.20. Відео з презентацією агрегату розмістили на каналі підприємства в Youtube.

На ХТЗ зазначають, що через збільшення продуктивної гідравлічності та оновленої навісної системи ХТЗ-181.20 здатний працювати з будь-якими сільськогосподарським знаряддям. За допомогою нової машини можна займатися основною обробкою ґрунту, посівом та транспортуванням.

Машину зробили економною та поблажливою до ґрунту. Коли трактор працює з дисковим лущильником ДЛ-6 Слобода, палива згорає всього 3,5-4 літра на гектарі, водночас продуктивність висока – 7,5 га/год. Глибина обробки – 5 см. З дисковою бороною Kronos 3 згорає + – 9 літрів, продуктивність – 4,0 га/год. Глибина обробки – 10 см. Через зниження питомого тиску агрегат зберігає ґрунт.

Читайте: Новий трактор ТК 4.100 обробляє горбасті та похилі поля

До кінця року на заводі планують виготовити більше 800 тракторів.

Як повідомляв LANDLORD, MX (Франція) розробила систему Tract-Pilot, яка допомагає одночасно керувати трактором і навантажувачем.

Фото: traktorist.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також