Новини / ВІДЕО / ФОТО / Техніка     30 листопада 2018 13:50

На ХТЗ зробили поблажливий до ґрунту трактор

Харківський тракторний завод обновив гусеничний трактор ХТЗ-181.20, який зберігає ґрунт за рахунок зниження питомого тиску до 0,4 кг/см2 та усунення буксування. Система може працювати з будь-яким сільгоспзнаряддям.

Про це повідомляє прес-служба ХТЗ.

На Харківському тракторному заводі, що належить відомому бізнесмену Олександру Ярославському, оновили трактор ХТЗ-181.20. Відео з презентацією агрегату розмістили на каналі підприємства в Youtube.

На ХТЗ зазначають, що через збільшення продуктивної гідравлічності та оновленої навісної системи ХТЗ-181.20 здатний працювати з будь-якими сільськогосподарським знаряддям. За допомогою нової машини можна займатися основною обробкою ґрунту, посівом та транспортуванням.

Машину зробили економною та поблажливою до ґрунту. Коли трактор працює з дисковим лущильником ДЛ-6 Слобода, палива згорає всього 3,5-4 літра на гектарі, водночас продуктивність висока – 7,5 га/год. Глибина обробки – 5 см. З дисковою бороною Kronos 3 згорає + – 9 літрів, продуктивність – 4,0 га/год. Глибина обробки – 10 см. Через зниження питомого тиску агрегат зберігає ґрунт.

Читайте: Новий трактор ТК 4.100 обробляє горбасті та похилі поля

До кінця року на заводі планують виготовити більше 800 тракторів.

Як повідомляв LANDLORD, MX (Франція) розробила систему Tract-Pilot, яка допомагає одночасно керувати трактором і навантажувачем.

Фото: traktorist.ua

Техніка        06 серпня 2019 09:14

У Кременчуці АІС налагодить виробництво міні-тракторів

Крупновузлове складання тракторів потужністю 30 кінських сил налагодить завод «Авто-Холдинг» групи АІС під брендом КрАСЗ. У компанії вважають, що вони будуть корисні фермерам.

Про такі плани повідомляє прес-служба групи компаній АІС. Складати трактори планують із комплектуючих «провідних азіатських компаній», виробники-партнери проекту наразі не розголошуються. Водночас, в інтерв’ю Інтерфакс-Україна директор із маркетингу АІС Сергій Боровик повідомив, що для нового ряду техніки локалізація виробництва в Україні складе від 15% до 25% в залежності від моделі.

Сегмент техніки, яку планують виробляти на заводі, оцінюється в понад 17 тисяч тракторів на рік.

«Розраховуємо в середньостроковій перспективі зайняти в ньому від 5% до 10%», — поділився планами Сергій Боровик.

Читайте: 167 км/год: JCB побив світовий рекорд швидкості трактора

Детальну інформацію про планований модельний ряд та ціни група АІС планує повідомити в серпні-вересні поточного року. Роздрібний продаж нових тракторів, їх гарантійне та сервісне обслуговування здійснюватиме група АІС, техніка буде доступна в кредит або лізинг.

Завод Авто-Холдинг працює з 2006 року. Спеціалізується на крупновузловому складанні автомобілів із комплектуючих.

Як раніше повідомляв Landlord, Україна відкриє безвіз для імпортних тракторів: Рада ухвалила законопроект.

Поділися

Техніка        25 січня 2019 14:09

Фермерам на замітку: держава компенсує 25% від вартості нового трактора ХТЗ ВІДЕО

Харківський тракторний завод (ХТЗ) випустив колісний трактор – ХТЗ-241К.20. Нова модель оснащена білоруським двигуном Д-262.2S2 та має потужність 250 кінських сил. Трактор входить до переліку української техніки, вартість якої частково може компенсувати уряд у рамках держпрограм з підтримки аграріїв.

Про це повідомляє прес-служба ХТЗ.

Трактор оснащений чеським двигуном. Має великий крутний момент 1130 Н/м та запас по крутному моменту в 30%.

Новітній турбокомпресор, вмонтований у трактор, знижує викиди речовин у відпрацьованих газах.

ЧитайтеЗатанцюй біля свого трактора: новий флешмоб з агротехнікою

«Особливою перевагою тракторів ХТЗ є їхня низька вартість порівняно з конкурентами. А також – можливість придбання в рамках державних дотаційних програм. Зокрема, держава компенсовує 25% вартості», – йдеться в повідомленні підприємства.

Як раніше повідомляв Landlord, на початку року компанія «Цеппелін Україна» презентувала ринку нову модель Valtra A95, що оснащена винятковими для свого сегмента тракторів електронними технологіями.

Поділися

Техніка        25 січня 2019 11:26

В Європу заходить новий виробник тракторів

На виставці SIMA 2019 у Парижі буде представлено новий бренд тракторів – Mancel. Компанія експонуватиме повнопривідні трактори потужністю 35 к. с. і більше.

Про це повідомляє Агро-Центр.

Про нового виробника відомо лише те, що він, крім тракторів, випускає екскаватори, міні-екскаватори, аксесуари і запасні частини. А також що він пов’язаний з китайським виробником тракторів YTO France.

ЧитайтеУкраїнське вино мало успіх на Зеленому тижні в Берліні

YTO France виробляв трактори на французькому заводі в Сен-Дізьє.

Landlord раніше повідомляв про те, що компанія «Цеппелін Україна» презентувала ринку нову модель Valtra A95, що оснащена винятковими для свого сегмента тракторів електронними технологіями.

Поділися

Техніка        03 січня 2019 13:10

У 2018 Україна закупила на третину менше імпортних тракторів

В Україні спав попит на імпортні трактори, минулого року закупили на третину менше машин закордонного виробництва ніж у 2017-му. Експерт називає падіння стабілізацією ситуації після високої активності у попередньому році.

Про це повідомляє Agro Times.

За даними менеджера з розвитку бізнесу Massey Ferguson корпорації AGCO Юрія Войцеховіча, попит на імпортну техніку впав, у 2018 році тракторів закупили майже на третину менше. У грошовому еквіваленті імпорт й далі зменшуватиметься, адже фермери почали закуповувати малі трактори потужністю 200 кінських сил, зазначає експерт.

У 2017 був стрибок імпорту нової техніки з-за кордону. Аграрії купували трактори через високий врожай у 2016-му та через введення ПДВ. Експерт говорить, що у порівнянні з 2016 роком у 2018-му купили тракторів з інших країн більше.  Тож, зниження закупівлі імпортної техніки торік називає стабілізацією ситуації на ринку.

Читайте: До черкаських дітлахів Святий Миколай приїхав на тракторі Fendt

Як повідомляв LANDLORD,  у 2019 році на Херсонщині може з’явитися завод з виготовлення китайських тракторів YTO.

Фото: Getty Images

Поділися

Агролайф        08 грудня 2018 14:00

Трактор-безпілотник працює без вихідних ВІДЕО

Компанія Case IH розробила трактор, який може працювати без водія. Машина самостійно визначає найбільш прийнятний маршрут, враховуючи рельєф місцевості, перешкоди та наявність на шляху інших машин. Керувати техзасобом можна навіть з планшета.

Відео з трактором-безпілотником з’явилося на сторінці Agricultural Facts & Quizzes в Instagram.

Технічним засобом можна керувати дистанційно. Оператор контролює траєкторію руху машини з комп’ютера чи планшета. Вбудована система автоматично визначає ширину захвата навісного обладнання та визначає найбільш прийнятні маршрути. Фермер може запускати в роботу одночасно кілька машин, які працюватимуть 24 години на добу.

Коли безпілотники потраплять на українські поля – питання часу.

Читайте: Соцмережі сміються з фермера, який культивував поле іномаркою

Як повідомляв LANDLORD, на Харківському тракторному заводі зробили поблажливий до ґрунту трактор.

Поділися
Показати ще