Новини    05 липня 2023 08:05

На Дніпропетровщині аграріям дозволили жнивувати під час комендантської години


У Дніпропетровській області почалися жнива. Зокрема, до збору врожаю приступили аграрії Кам’янського, Криворізького та Нікопольського районів.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, пише видання Вісті Придніпровʼя.

“Жнива область розпочала в строк. Сприяє погода — тепло, помірні дощі. Працювати в полі аграрії можуть цілодобово, попри комендантську годину. Відповідне доручення підписав очільник регіону”, — розповів перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Наразі аграрії збирають ранні культури — горох та озимий ячмінь. Через два тижні в області планують почати збір пшениці, пізніше — гречки, ріпака та проса. За сприятливої погоди, ці роботи завершать до кінця липня.

Нагадаємо, аграрії Одещини, Миколаївщини та Дніпропетровщини розпочали збирання озимих культур: ячменю, пшениці та гороху.

На Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збиральну кампанію 2023 року.

На Вінниччині агрофірма “Ольгопіль” узялася до збору нового врожаю. Стартували жнива зі збору озимого ячменю, під який господарство заклало площу до 140 га.

15 червня на Одещині фермер, який працює в селі Муравлівка Саф’янівської сільської громади в Ізмаїльському районі, розпочав збирати озимий ячмінь.

Збір цьогорічних зернових у ГК “Прометей” розпочали з озимого ячменю. Площі з цією культурою розташовані переважно в Баштанському районі Миколаївської області.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...