Новини    29 січня 2023 19:29

На Чернігівщині розпочали монтаж другого модульного мосту, отриманого з Франції (фото)

Подаровані Францією мости на Чернігівщині встановлюють на важливих гуманітарних напрямках

“Укравтодор” розпочав у Чернігівській області монтаж другого модульного мосту, отриманого від партнерів з Франції. Про це повідомляє пресслужба Держагентства автодоріг.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Відновлюємо проїзд знищеними під час бойових дій мостами. Франція передала для цієї мети гуманітарну допомогу – 3 мости. Першу конструкцію вже змонтували, облаштовуємо підходи до неї. У розпалі — збирання другої, – йдеться в повідомленні.

Попередньо розібрали завали старого мосту та відремонтували крайні опори, на які встановлюють нові конструкції. Триває монтаж балок прогонової будови. Старий міст постраждав під час активної фази бойових дій на початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ на територію Чернігівської області.

Після деокупації та розчищення території навесні тут був збудований тимчасовий об’їзд для пропуску транспорту.

Французькі мости виготовлені компанією Matiere за індивідуальними проектами для кожної локації.  Вони здатні витримувати значне навантаження. У європейській практиці їх використовують для цивільних і  оборонних цілей.

Вони можуть експлуатуватись як тимчасові переправи, так і постійні.

Подаровані Францією мости на Чернігівщині встановлюють на важливих гуманітарних напрямках, які забезпечують транспортний зв’язок із Черніговом та громадами області на правому березі річки Десна.

В Держагентстві автодоріг нагадали, що у результаті бойових дій на Чернігівщині пошкоджено 680 км доріг державного значення та 26 мостів.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року Чернігівська область отримала конструкції трьох мостів від французької гуманітарної місії. Їх встановлять замість зруйнованих внаслідок бойових дій.

Зернотрейдер UGTC Trade (ТОВ “УЗТК Трейд”, Полтава) в межах будівництва залізничного термінала для перевантаження зернових вантажів у селі Мостиська 2 Львівської області продуктивністю 100 тис. тонн/місяць розпочав монтаж силосів для зберігання зерна.

Вінниця отримала першу партію низькопідлогових тролейбусів Solaris Trollino 12, повідомив мер міста Сергій Моргунов.

Контейнерний термінал “Вікінг Альянс”, який наприкінці 2022 року розпочав роботу в порту Рені, обробив вже близько 1,5 тис. контейнерів. Про це в колонці на порталі ЦТС повідомив керівник транспортно-логістичної компанії NG Shipping Георгій Чернявський.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...