Новини    17 вересня 2021 18:20

На Черкащині запрацював завод з переробки кукурудзи. Його вартість $30 млн

Компанія Seed Corp 15 вересня 2021 р. відкрила в с. Гельмязів Золотоніського району Черкаської області першу чергу нового заводу з переробки кукурудзи

Компанія Seed Corp 15 вересня 2021 року відкрила у Золотоніському районі Черкаської області першу чергу нового заводу з переробки кукурудзи. Про це повідомила пресслужба компанії.

“Пів року тому підприємство розпочало проєкт з будівництва заводу з переробки кукурудзи та калібрування зерна. Зараз здана перша черга, а всього в планах компанії — побудувати завод за 4 роки”, — йдеться в повідомленні.

Потужності нового заводу розраховані на просушку 22 тис. Т кукурудзи в качанах у сезон і калібрування 750 тис. п.о. кукурудзи. Обсяг власних інвестицій складе $ 30 млн.

Читайте: В Україні низька врожайність кукурудзи

Seed Corp працює на Черкащині вже третій рік. Компанія має понад 5 000 га поливних площ земель і насіннєвий завод в Черкасах.

Довідка. Seed Corp —  український підрозділ американської компанії Remington Seeds, яка інвестує в технології.  Seed Corp налічує понад 200 співробітників і повністю контролює виробничий процес вирощування насіння: польове виробництво, доробку та кондиціонування на сучасному насіннєвому заводі, розташованому в місті Черкаси.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те що порт “Ніка-Тера” розпочав прийом кукурудзи нового врожаю.

Джерело: agroportal

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...