Новини / Овочівництво     22 вересня 2021 10:01

Компенсації та держпідтримка: В уряді розповіли про розвиток картоплярства

Для компенсації за будівництво картоплесховищ та цехів заклали в проєкт бюджету 50%

Уже в дії ініціатива президента Володимира Зеленського щодо підтримки та розвитку картоплярства. Через рік постанова про надання державної підтримки виробникам картоплі наразі перебуває на фінішній прямій у Кабінеті Міністрів. Завтра буде фінальне рішення Уряду. 

У міністерстві нагадали, що торік президент під час свого візиту на Херсонщину пообіцяв спільноті виробників картоплярства взяти під особистий контроль проблему розвитку галузі. Тоді ж віцепрезидент Української асоціації виробників картоплі Сергій Рибалко заявив, що необхідно 20—25 % компенсації за будівництво картоплесховищ та цехів.

“Після цієї розмови минув рік. В останній свій візит на Херсонщину я запевнив представників картоплярства в Україні, що документ Постанови щодо їхньої державної підтримки вже в Кабміні. Я називаю це нашим пілотним проєкт, яким ми перекриваємо ті прохання, які озвучувалися від Української асоціації виробників картоплі. Навіть більше – ми пішли далі та заклали в проєкт 50 % такої компенсації”, – заявив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко. 

Раніше Landlord повідомляв, що Білорусь вперше імпортує картоплю під час збирання врожаю, а найбільше закупила в України.

Джерело: Youtube

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!