Новини / Політика     25 лютого 2019 13:54

Моральний тиск і залякування: директор Агрофонду просить уряд та президента втихомирити НАБУ

Голова правління «Аграрного фонду» Андрій Радченко звернувся до керівництва держави з проханням «втихомирити» детективів Національного антикорупційного бюро. Вважає: ті безпідставно проводять обшуки й порушують кримінальні справи.

Про це повідомляє прес-служба «Аграрного фонду».

За словами голови правління, регулярні звинувачення в корупції та крадіжках наносять збитків не лише «Аграрному фонду», а всьому с/г ринку та держбюджету.

«За останні 3 роки НАБУ стабільно перешкоджає здійсненню господарської діяльності фонду. Детективи дискредитують імідж нашої організації та репутацію керівників. Такі дії підривають довіру банків, партнерів та представників бізнесу. У таких умовах фонду надзвичайно складно отримувати прибутки», – заявляє Андрій Радченко.

Читайте: Прибуток Аграрного фонду у 2018 році зріс на 55%

Крім того, Андрій Радченко наголошує: під час обшуків постійно порушуються права працівників. Наприклад, у ході останніх слідчих дій робітників вивели на вулицю при мінусовій температурі повітря, тоді як їхні особисті речі лишилися в приміщенні.

«Детективи заборонили вхід через центральний вхід. Зокрема, й тим працівникам, які не належать до «Аграрного фонду». Це перешкодило роботі інших підприємств, які орендують приміщення», – додає голова правління Агрофонду.

Також в Агрофонді стверджують: дехто з детективів мав при собі вогнепальну зброю, хоча підстав для її наявності не було.

Хоча в НАБУ відкидають звинувачення. Кажуть про останній обшук попередили, тож те, що працівники вийшли на роботу було під відповідальністю Агрофонду.

Як раніше повідомляв Landlord, 7-8 лютого 2019-го детективи НАБУ проводили обшуки в приміщенні «Аграрного фонду». Керівникам організації інкримінується розтрата 240 млн грн. під час купівлі, зберігання та пакування добрив протягом двох останніх років.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також