Новини / Політика     08 лютого 2019 10:52

Другий день обшуків: НАБУ інкримінує Аграрному фонду 240 млн грн. розтрат

Слідчі НАБУ другий день обшукують «Аграрний фонд». Стверджують: такі дії санкціоновані та проводяться в рамках досудового розслідування. Керівникам «Аграрного фонду» інкримінується розтрата 240 млн грн. під час купівлі, зберігання та пакування добрив протягом двох останніх років.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

У НАБУ заявляють: раніше просили керівництво надати доступ до необхідних документів «Аграрного фонду». Однак, це прохання проігнорували. Через це документи вилучають у примусовому порядку.

Крім того, посадовцям повідомили про обшук. Проте, за словами слідчих, вони інформацію проігнорували й не попередили працівників. Останні наразі змушені чекати на вулиці, поки триває обшук.

ЧитайтеПрибуток Аграрного фонду у 2018 році зріс на 55%

«При цьому представники «Аграрного фонду» свідомо затягують завершення слідчої дії», – йдеться в повідомленні НАБУ.

Обшуки правоохоронців Антикорупційного бюро в «Аграрному фонді» почалися вчора, 7 лютого. Однак, керівництво компанії називає діє несанкціонованими та незаконними. Андрій Радченко, голова правління, закликав президента, уряд та профільне міністерство втрутитися в ситуацію.

Раніше Landlord повідомляв, що для зернової галузі після історії з банкрутством та фінансовими махінаціями одного з найбільших агрохолдингів України «Агроінвестгруп» може обернутися скороченням закупівель, зменшенням інвестицій та падінням динаміки ринку. За попередніми оцінками, компанія заборгувала як українським, так і іноземним компаніям від $80 до $120 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також