Новини    04 жовтня 2021 14:00

Молочний завод у Шостці придбала французька компанія Lactalis

Французька компанія Lactalis стала новим власником виробника сирів у Шостці

30 вересня група Bel та французька група Lactalis оголосили про завершення угоди з продажу бізнесу.

“Купівля “Бель Шостка Україна” сприятиме розширенню бізнесу групи Lactalis в Україні, де вона працює вже 25 років”, – йдеться в заяві французької компанії.

В рамках угоди, крім заводу в Шостці, Lactalis отримала у власність від Bel компанії Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland і бренд Leerdammer.

Замість отриманих активів Lactalis поверне Bel 23% акцій, які їй належали. Мета угоди для Lactalis – розвиток бренду сирів Leerdammer в Європі.

Bel, навпаки, виходить із сирного бізнесу і концентруватиметься на виробництві здорових закусок.

Читайте: Страуси та сир з буйволиного молока: кейс карпатської еко-ферми

Довідка. Шосткинський молочний комбінат побудований у 1981 році і спочатку складався з цільномолочного цеху і невеликої сироробної ділянки. У 2005 році інвестором комбінату став інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund. З 2007 року підприємство стало частиною групи Bel, французької сімейної компанії з 150-річною історією.

Lactalis – найбільший у світі виробник молочної продукції. Група починала як сімейний бізнес, заснований у 1933 році в Лавалі. Зараз Lactalis володіє 266 заводами із виробництва молочних продуктів та сирів із 85 000 працівниками. Компанія виробляє сири, питне молоко, йогурт, вершкове масло, вершки, молочні інгредієнти і харчові добавки, які продаються на ринках у 51 країні світу. Відомі бренди Lactalis – Président, Galbani, Parmalat.

Як повідомляв Landlord, на сироварні міста Перечин, що на Закарпатті, виготовляють крафтовий різнокольоровий сир.

Джерело: Bel

Наталія Софієнко, Landlord

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...