Новини    23 квітня 2018 15:52

 «Молочний альянс» має намір інвестувати в розвиток 148 мільйонів гривень


Група компаній “Молочний альянс” в 2018 році попередньо планує збільшити інвестиції в розвиток більш ніж на 20% в порівнянні з минулим роком – до 148 млн грн. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За словами голови наглядової ради ГК Сергія Вовченка, ця сума інвестицій не остаточна та може зрости.

«У минулому році ми витратили 122 млн грн на капітальні інвестиції, на розвиток наших підприємств. У цьому році попередньо запланували 148 млн грн, але бачу, що ми витратимо близько 170 млн грн. Ми ще жодного разу не вклалися в план капітальних інвестицій, так як апетит приходить під час їжі “, – повідомив він.

Загальні капітальні інвестиції групи з 2012 року склали 485 млн грн.

За словами голови ради, в другій половині 2018 року на Баштанському заводі з виробництва сиру планується запустити нову лінію.

«На замовлення арабських країн ми почали робити моцарелу, яка підлягає глибокому заморожуванню, в блоках для їх піцерій, а тепер вони попросили ще й тертий заморожений сир і моцарелу. Це обладнання – нарізка і шокова заморозка – буде коштувати близько 700 тис. євро. Ми вже замовили обладнання, воно для нас виготовляється за індивідуальним замовленням “, – зазначив Вовченко.

Та додаву, що на Яготинському маслозаводі і заводі з виробництва продукції ТМ “Яготинське для дітей” в планах розширити потужності.

«У цьому році в Яготині завершуємо проект по високотехнологічному складу. Будівельну частину зробили до нового року, зараз обладнаємо його засобами автоматизації процесів, складування і відвантаження, мова йде про логістичних процесах. Це багатомільйонні інвестиції. На Яготині в цьому році встановимо нову холодильну камеру для масла», – сказав С.Вовченко.

Він повідомив, що на 30% планують збільшити площу заводу «Яготинське для дітей», що у смт. Згурівка, Київської області.

«Ми збільшуємо площу заводу, перш за все, для поліпшення логістики. Маємо намір встановити додаткову фасувальну лінію для «ложкових йогуртів», на якій ми зможемо виробляти до восьми тонн продукції на добу. Технічна потужність зросте на 15%», – сказав голова наглядової ради.

Голова ради уточнив, що даний проект група має намір завершити в ІІІ кварталі поточного року.

«Ми припинили випускати молоко в скляних пляшках, воно дороге у виробництві, і замість цього запустили в минулому році ще одну пакувальну лінію – тепер у нас є молоко і вершки по 200 г. В цьому році ми ставимо нову лінію, яку замовили в Ізраїлі, під йогурти і десерти. Вона обійдеться нам в $ 1 млн з монтажем», – зазначив Сергій Вовченко.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...