Новини / Технології     01 квітня 2019 14:56

МХП закупив унікальне обладнання для вивчення задоволеності співробітників

МХП розширює проект із дослідження рівня задоволеності співробітників за допомогою спеціальних пристроїв, які обчислюють емоції людей. З цією метою компанія закупила новітнє обладнання і програмне забезпечення, аналогів яких немає в Україні.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук директор департаменту управління персоналом та комунікацій МХП Ксенія Прожогіна.

У компанії кажуть, що таким чином захищатимуть своїх співробітників від стресу, морального, професійного та психологічного вигорання. Такі технології дають можливість людині глибше пізнати самого себе, зрозуміти свій психологічний стан, емоційні реакції та забезпечують контроль психологічного здоров’я.

Читайте: Головного агронома МХП викрили у фінансових махінаціях

Ксенія Прожогіна розповіла, що кількамісячний пілотний етап проекту з невеликою групою учасників дав можливість протестувати і налаштувати технології. Тепер компанія розширює вибірку учасників дослідження «для поглиблення і більш точної адаптації емоційних обчислень».

Найближчими днями МХП очікує на поставку унікального новітнього обладнання, комплектуючих і ПЗ, після чого розпочнеться монтаж і власне запуск наступного етапу проекту з більшою кількістю учасників. За словами Ксенії Прожогіної, ці технології в Україні не мають аналогів.

Як повідомляв Landlord, на V форумі «Диригенти змін» 13 листопада Юрій Косюк розповів, що МХП для підвищення продуктивності праці ввів моніторинг емоцій співробітників.

Фото: Ксенія Прожогіна

Читайте також