Новини / Трейдинг     15 листопада 2018 10:27

Камери та психологи: Косюк впровадив систему звільнення нещасливих


Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) Юрія Косюка з метою підвищення продуктивності праці ввів моніторинг емоцій співробітників. Нещасливим може загрожувати звільнення.

Про такий нестандартний підхід до моніторингу працівників Косюк розповів на V форумі “Диригенти змін”, який пройшов в Києві 13 листопада, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Косюк зазначив, що дослідження довели: щасливі люди більше високопродуктивні. За його словами, з нещасними тісно працюють психологи та співробітники HR, намагаючись щось запропонувати цим людям для виправлення ситуації, але в разі відсутності змін цих людей замінюють.

Читайте: Світовий банк інвестуватиме в сільське господарство України

Косюк навів два приклади такого підходу.

У першому камера протягом півроку показала, що співробітник, який працює на досить високій позиції, товстішає, а це, за словами голови правління зазвичай пов’язане з лінню. У спілкуванні цей співробітник зізнався, що щастя для нього – “поїсти і все”, а, отже, він демотивований і займає позицію, на якій інша людина може добитися набагато більшого.

Іншого співробітника, який обіймав свою позицію близько 6-7 років, перевели на іншу посаду, де він став “літати”, а його колишні підлеглі, яких він міг “заразити”, також піднеслися духом.

“Вибачте за такі эксперименти. Але перевірте на собі”, – заявив Косюк.

Відзначимо, раніше МХП звітувала про $48 млн збитків за 3 квартал 2018 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також