Новини    07 березня 2023 15:13

МХП продав майновий комплекс на Київщині, у якому працював Кулінарний центр


У Вишневому Київської області продали майновий комплекс, де розміщується Кулінарний центр МХП. Попри продаж нерухомості власником центру залишається МХП, адже навіть при зміні власника земельна ділянка й нерухомість, де розташований Кулінарний центр, залишається у компанії в довгостроковій оренді.

Про це виданню Latifundist.com розповіли у компанії МХП.

“Земельна ділянка й нерухомість, де розташований Кулінарний центр, перебуває у компанії МХП в довгостроковій оренді. Власник ділянки й будівлі може вчиняти будь-які дії зі своїм майном, при цьому право довгострокової оренди залишається за МХП. З юридичної точки зору право користування майном у орендаря ґрунтується на договорі оренди й триває весь час дії договору, незважаючи ні на які обставини, у тому числі на зміну власника”, — повідомляють в компанії.

Додамо, що у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що МХП начебто продав свій Кулінарний центр.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

В компанії зазначають, що розвиток Кулінарного центру — стратегічний напрям роботи МХП.

“Компанія перебуває на етапі трансформації в кулінарну, і Кулінарний центр є невід’ємною частиною цього процесу. Він розвивається: ми виробляємо там продукцію з доданою вартістю, запускаємо нові розробки, залучаємо інноваційні технології. Ще почали влаштовувати професійні експертні заходи для HoReCa, проводити майстер-класи, навчати наших м’ясних сомельє. Загалом Кулінарний центр працює як потужний осередок кулінарної експертизи України, і плани МХП й надалі його розвивати залишаються незмінними”, — розповідають в МХП.

Компанія відкрила Кулінарний центр наприкінці червня 2021 року. Тут можна розробляти нові продукти, навчати кухарів, знімати телепрограми та тестувати страви. Наразі Кулінарний центр МХП продовжує працювати попри зміну власників нерухомості.

Читайте також: МХП представила свої бренди на Всесвітній виставці у Дубаї (ФОТО)

Довідка: агрохолдинг МХП є провідним виробником курятини в Україні з найбільшою часткою на ринку. МХП володіє та контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових та олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема, через партнерські брендовані точки). Агрохолдинг також посідає провідну позицію у рослинництві.

МХП – вертикально інтегрований комплекс підприємств із виробництва курятини, інкубаційних яєць, кормів, займається рослинництвом, обробляючи 360 тис. га земель, випускає куряче м’ясо під назвою “Наша ряба”. Засновником компанії є Юрій Косюк. Акції МХП котируються у формі глобальних депозитарних розписок на біржі з 2008 року.

Нагадаємо, агрохолдинг МХП планує створити спільне підприємство з Desert Hills for Veterinary Services Company, дочірньою компанією Tanmiah Food Company, лідером ринку Королівства Саудівська Аравія з виробництва м’яса птиці та інших м’ясних продуктів.

Агрохолдинг МХП, найбільший виробник курятини в Україні, за необхідності надає своїм комерційним партнерам фури-рефрижератори з працюючими електричними генераторами, що дає змогу не допустити псування харчових продуктів у торговельних точках під час припинення подачі електроенергії.

МХП, виробник курятини “Наша Ряба” буде за домовленістю з Міністерством реінтеграції постачати курятину на звільнені території у Харківській та Херсонській областях.

Проєкт благодійного фонду “МХП – Громаді” “Посій насіння з МХП” продовжиться і в 2023 році. Починаючи з лютого 2022 року, десятки тисяч родин в 11 областях отримали набори насіння для вирощування овочів. Туди увійшли такі культури: буряк, щавель, редис, огірок, кабачок, морква та матіола. Загалом команда благодійного фонду “МХП – Громаді” роздала 114 800 пакунків насіння.

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...