Новини / Політика     11 січня 2021 16:01

Міністерство агрополітики буде відновлене за три тижні

Набула чинності постанова уряду, якою скасовується об’єднання МінАП і міністерства економіки. Міністерство аграрної політики і продовольства України знову стане самостійною державною структурою до 1 лютого 2021 року

Міністерство агрополітики буде відновлене за три тижні – до 1 лютого 2021 року. На підтвердження цього факту свідчить постанова уряду від 28 грудня 2020 року №1344, яка була оприлюднена на сайті КМУ.

«З 6 січня 20201 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України №1344, яким скасовується ліквідація МінАПК. Найближчим часом Міністерство аграрної політики і продовольства буде повністю відновлено і вже почне роботу», – такий коментар надав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко на своїй сторінці Facebook.

Читайте: До 2050 року Україна може розпочати імпорт питної води

Також він повідомив основні завдання та проблеми, над якими буде працювати очолюване ним міністерство.

«Це формування дієвої стратегії розвитку галузі в Україні на найближчі 10 років; поступальний рух земельної і аграрної реформ; запуск прозорого державного реєстру одержувачів бюджетної підтримки; впровадження повноцінного агрострахування; комплексне вирішення проблеми зрошення і залучення інвестицій для проектів в даній сфері, врегулювання складних викликів в біобезпеки та якості продовольства», – зазначив очільник міністерства.

Кабінет міністрів на засіданні 28 грудня 2020 скасував рішення, згідно з яким Міністерство аграрної політики і продовольства України було приєднано до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що виробники олії пропонують обмежити експорт соняшника з України

Читайте також