Новини    13 квітня 2022 14:49

Мінекономіки створить дорожню карту щодо розв’язання критичних проблем бізнесу

Щоб почати свою справу, тепер достатньо подати лише декларацію через ЦНАП або онлайн, зокрема, через додаток Дія.

Міністерство економіки України спільно з Державною регуляторною службою та Офісом з розвитку підприємництва та експорту ініціює підготовку дорожньої карти щодо розв’язання критичних проблем бізнесу. Йдеться про оновлення Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. Громадські організації та бізнес-асоціації можуть долучитися до напрацювання пропозицій, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“На час воєнного стану Уряд значно спростив умови для відкриття та подальшого ведення бізнесу. Щоб почати свою справу, тепер достатньо подати лише декларацію через ЦНАП або онлайн, зокрема, через додаток Дія. Також для бізнесу на час війни продовжено термін дії дозволів на підприємницьку діяльність. Ми й надалі готові оперативно реагувати на потреби бізнесу та здійснювати кроки, необхідні для його ефективної діяльності”, – зауважив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Пропозиції до Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності можна подати до 19 квітня на електронні адреси meconomy@me.gov.ua та vluferenko@me.gov.ua.

Нагадаємо, Мінфін закликає представників бізнесу та банківські установи активно долучатися до реалізації нововведень.

Кабінет Міністрів ухвалив низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до, зокрема, пального, пестицидів та агрохімікатів в умовах воєнного стану.

Раніше Landlord повідомляв, що Зеленський розповів про допомогу бізнесу під час війни.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...