Новини / Фінанси     29 липня 2020 10:45

Мінекономіки перегляне програми підтримки агросектору на 2021 рік

Під час бюджетного процесу державі вдалося зберегти 4 млрд грн на підтримку аграріїв у поточному році – Денис Шмигаль

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства перегляне програми підтримки сільськогосподарської галузі на наступний рік з метою розробки механізму запуску агрострахування. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки до Полтавської області і візиту до приватного сільськогосподарського підприємства агрофірми «Урожай» у Кобеляцькому районі.

«Міністерству економіки вже поставлене завдання переглянути програми державної підтримки на 2021 рік та розробити механізм страхування аграріїв, який надасть певні гарантії та впевненість. Рішення наразі опрацьовуються, щоб наступного року ми мали ефективний механізм захисту представників галузі», — заявив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль відзначив орієнтованість підприємства на вирощування української селекції та заявив, що продукція українських виробників дуже якісна, і цей напрямок варто розвивати. Він підкреслив, що під час бюджетного процесу державі вдалося зберегти 4 млрд грн на підтримку аграріїв.

Читайте: Сімейна Ферма з виготовлення крафтового сиру з інвестиціями у 200 000 грн 

«Перше, це здешевлення кредитів для АПК. По-друге, компенсація вартості за сільгосптехніку вітчизняного виробництва. Це дуже успішна програма, по якій вже вибрано 670 млн грн. А також підтримка переробки», — сказав він.

При цьому, за словами прем’єра, основою майбутнього аграрного сектору в Україні, має бути переробка – цьогоріч на державну підтримку переробки передбачено 1 млрд грн.

«На цьому має бути акцент, бо це конвертація в додану вартість, що є збільшенням прибутку для аграрія та для держави. У наступних роках сподіваюсь на збільшення відповідного фінансування», — зазначив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Мінагрополітики буде відновлене у вересні 2020 року.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також