Новини / Політика     28 липня 2020 16:25

Денис Шмигаль: мінагрополітики буде створено восени цього року

Кандидатури на посаду міністра аграрної політики будуть запропоновані урядом не раніше вересня, коли почне роботу Верховна Рада

Окреме міністерство аграрної політики з’явиться не раніше вересня, коли почне роботу Верховна Рада. Також на уряді поки не розглядалися кандидатури на посаду міністра агрополітики. Таку інформацію озвучив прем’єр-міністр України денис Шмигаль під час робочої поїздки на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». По це повідомляє агентство Укрінформ.

«Кандидатур поки немає. Міністерство з’явиться, це рішення повинно бути прив’язане і до кандидатури, і до вирішення Верховної Ради. Поки канікули у Верховній Раді не завершаться до вересня, то очевидно, ми поділ міністерств робити не будемо», – заявив очільник уряду.

Читайте: За програмою «5-7-9%» видано кредитів на 2,4 млрд грн – Кабмін 

У той же час він зазначив, що рішення про виділення мінагрополітики є принциповим і його створення – лише питання часу. У вересні 2019 року кабінет міністрів України прийняв рішення про реорганізацію міністерства аграрної політики і продовольства шляхом приєднання до міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Згодом з’явилася інформація про можливість відділення міністерства аграрної політики.

На початку липня 2020 року президент Володимир Зеленський також зазначав, що розраховує на відтворення профільного аграрного міністерства максимум у вересні.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що до держгеокадастру внесені дані про 31,5 млн га земель сільськогосподарського призначення.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також