Новини / Фінанси     22 січня 2019 13:25

MIMIER TRADE SA анонсувала результати 2018 року й поділилася планами на 2019 рік (ІНФОГРАФІКА)

Трейдингова компанія MIMIER TRADE SA (Швейцарія)  торік продемонструвала стрімкий розвиток бізнесу.  За попередніми фінансовими результатами, виручка компанії у 2018 році досягла $140 млн США, що майже удвічі перевищує показник 2017 року ($75 млн США). Операційний прибуток за 2018 рік очікується на рівні $3,2 млн, що становить приблизно 2,4% EBITDA.

Таке зростання обсягів торгівлі було підтримано збільшенням статутного капіталу компанії й отриманням додаткового фінансування.

«У 2018 році зареєстрований акціонерний капітал MIMIER TRADE SA збільшився в 35 разів – з 0,1 млн. швейцарських франків до 3,5 млн. Нерозподілений прибуток майже на $4,5 млн збільшив сукупний капітал компанії до $8,0 млн», – прокоментував Макс Кириченко, фінансовий директор MIMIER TRADE SA.

Виручка MIMIER TRADE SA стабільно зростає з 2016 року. Основним видом діяльності компанії залишається торгівля агропродуктами й товарами нафтохімічної галузі. Стійке зростання світової економіки призвів до балансу попиту і пропозиції, що підштовхнуло до зростання ціни на багато товарів. Однак ринок рослинних олій і рафінованих продуктів все ще характеризується надмірною пропозицією, відносно низькою волатильністю, зниженням маржі й можливостей для арбітражної торгівлі. Нафтохімічна торгівля мала більш стійку тенденцію, MIMIER TRADE SA збільшила свою частку у виручці з 9% в 2017 році до 56% в 2018 році.

У 2019-му MIMIER TRADE SA планує збільшити продажі всіх своїх основних агропродовольчих груп – зокрема, високоолеінового масла, соняшникової шроту і соєвого масла. Крім основних ринків (ЄС і Південно-Східної Азії), компанія активно розвиває свої продажі в Росії і Білорусі. Основними товарами в нафтохімічній торгівлі залишаються скраплений газ, нафта, бутан.

ЧитайтеБільше бобів, менше соєвих продуктів. Карен Браун проаналізувала динаміку імпорту ЄС

Початок 2019 року був дуже багатообіцяючим для MIMIER TRADE SA, й минулого тижня компанія відвантажила 4000 тонн високоолеінового масла своєму клієнтові в Італії. Відвантаження товару було здійснено протягом 24 годин, а доставка клієнту очікується через тиждень. Також вже є домовленості про продажі на весь період з лютого по червень 2019 року.

«Згідно з бізнес-планом на 2019-2020 роки MIMIER TRADE SA планує подальше збільшення обсягів продажів до 250 млн доларів США. Компанія активно розвиває відносини з банками і фондами торгового фінансування. Також планується додаткове збільшення акціонерного капіталу й субординованого кредиту від акціонера», – зазначив Ярослав Гордієнко, директор MIMIER TRADE SA.

Раніше Landlord повідомляв про перевірку MIMIER TRADE SA незалежними аудиторами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також