Новини    12 жовтня 2018 12:02

Незалежні аудитори перевірять діяльність Mimier Trade SA


Компанією MIMIER TRADE SA була обрана аудиторська компанія KPMG в якості незалежних аудиторів фінансової звітності за 2018 календарний рік. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми завжди відповідально ставимося до проведення аудиту. Це дозволяє нам тримати руку на пульсі, визначати ризики бізнесу, формувати вірний розвиток видів діяльності та оцінювати ефективність нашої роботи. Фінансовий аудит нашої компанії проводять кращі аудиторські компанії» – так генеральний директор Ярослав Гордієнко пояснив вибір компанії для проведення аудиту.

Після завершення процедури аудиту, MIMIER TRADE SA публічно оголосить про її підсумки.

На сьогоднішній день офіси компанії представлені в Швейцарії і України, які займаються експортом сільськогосподарської продукції в 12 країн світу.

Міміер Трейд Юкрейн (Україна) – дочірнє підприємство швейцарської компанії Mimier Trade SA. Основною діяльністю є міжнародна торгівля, з акцентом на агропромислові товари: зернові й продукти переробки олійних; (соняшникова олія, соєва олія, високоолеїнова соняшникова олія та рафінована високоолеїнова соняшникова олія). З вересня 2017 року компанія почала торгівлю товарами нафтохімічної галузі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...