Новини    07 червня 2018 15:51

Мілкіленд почав поставки вершкового масла в Китай


«Мілкіленд», молочна група з активами в Україні та Польщі, за підтримки ТОВ «Мілкіленд Інтермаркет» уклала перший контракт і почала поставки вершкового масла, виробленого українськими заводами групи, на ринки Китаю, про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За інформацією видання, група також продовжує поставки в Китай сухих молочних продуктів з метою розвитку мережі дистрибуції в цій країні.

«Цей контракт є важливим кроком Групи на зростаючий ринок молочної продукції Китаю. Ми продовжимо зусилля з пошуку нових клієнтів і просуванню нових продуктів на цьому ринку», – зазначив директор ТОВ «Мілкіленд Інтермаркет» Сергій Кисельов.

«Мілкіленд» за січень-березень 2018 року збільшила чистий прибуток в 2,1 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до EUR 2,38 млн. У 2017 році Група отримав чистий збиток у розмірі EUR 7,35 млн, що в 5,3 рази менше, ніж в 2016 році. Його виручка за минулий рік скоротилася на 4,3% – до EUR 140,41 млн.

Група компаній «Мілкіленд» – один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,33 млн т молока на рік.

В Україні групі «Мілкіленд» належить 10 заводів, що виробляють широкий асортимент молочної продукції, в тому числі сири, свіжі молочні продукти і масло, які реалізуються під торговими марками «Добряна» і «Коляда». Влітку 2012 року «Мілкіленд» придбав Мазовецький сироробний завод Ostrowia в Польщі, на початку 2013 року – ВАТ «Сировар» в РФ.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...