Новини / Садівництво     09 червня 2020 17:30

Мелітопольська черешня стане захищеним брендом


В Україні з’явиться ще одна рослинницька продукція з захищеною назвою географічного походження – Мелітопольська черешня. Наразі, реєстрація продукту перебуває на завершальній стадії і завершиться наприкінці липня. Про це повідомило міністерство з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Заявку на реєстрацію географічного зазначення походження товару було подано «Асоціацією виробників мелітопольської черешні» з проектом технічної підтримки ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».

Читайте: На шляху до бренду Херсонський кавун: 5 головних критеріїв продукту 

Мелітопольська черешня відома ще з XIX сторіччя, вирощується у місцевості навколо міста Мелітополь на обох берегах річки Молочна (у межах міста Мелітополь та оточуючих населених пунктів). При цьому, це товар елітного класу, її плоди збирають вручну. Ягоди характеризується багатим ароматом і смаком, збалансованим вмістом цукру та кислоти, а також відмінними товарними властивостями.

Це вже другий продукт рослинництва, який набуде особливого статусу. У 2019 році було подано заявку на реєстрацію бренду Херсонський кавун.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що квітневі заморозки суттєво вплинули на врожай черешні, абрикосів та персиків.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також