Новини / Рослинництво     19 серпня 2019 09:38

На шляху до бренду Херсонський кавун: 5 головних критеріїв продукту

Українські виробники кавуна впевнено прямують до реєстрації географічного зазначення Херсонський кавун, для цього встановлюють стандарт якості продукту. Одна із основних його характеристик – знижена норма нітратів.

Про це повідомляє Урядовий кур’єр.

Урожайність

75% усіх баштанних культур в Україні вирощують на Херсонщині. Площа під ними становить 23 тис. га. За даними департаменту АПК Херсонської ОДА, на сьогодні в області зібрано близько 93,8 тис. т цієї продукції, а загальний урожай, за прогнозами, становитиме 300 тис. т, що на 130 тис. т більше, ніж минулого сезону.

Відзначають, що цьогорічна урожайність в 1,7 разу вища, ніж торік, – відповідно 120 і 72 ц/га.

Критерії якості

Авторами бренду херсонського кавуна є фермери Голопристанського, Скадовського та Олешківського районів. Вони виробляють близько 75% баштанних культур загального обсягу області. Нещодавно вони створили Асоціацію виробників херсонського кавуна.

Читайте: День поля від УКАБ: інновації та яблучний рекорд

Її голова, керівник фермерського господарства «Лиманське» Олександр Бритвін, розповів про критерії, які асоціація висуває до бренду Херсонський кавун:

1. Територія. Вирощений тільки на півдні Херсонської області (оскільки на якість цієї продукції впливають піщані ґрунти і близькість моря).

2. Вирощений у богарі (неполивному степу). Богарний кавун солодший, ніж поливний, має тоншу шкіру й менше товстих прожилок.

3. Нижча норма нітратів. При нормі нітратів 60 мг/кг, у херсонському кавуні має бути 40 мг/кг.

«Тобто ми заявляємо, що робитимемо навіть якісніший продукт, ніж дозволяє держава», – наголошує Олександр Бритвін.

4. Солодкий. Рівень цукристості — не менше 12 одиниць за шкалою Брикса.

5. Корисний. Херсонський кавун не лише безпечний, а насамперед корисний.

«Часто, характеризуючи будь-який продукт, кажуть, що він безпечний. Зверніть увагу: не корисний, а просто безпечний. Тобто споживачів наводять на думку: мовляв, радійте, що хоч не отруїлися. Ми ж хочемо кардинально змінити підхід і переконати людей: якщо кавун херсонський, то передовсім корисний», – коментує голова Асоціації.

Ціна

Цьогорічна ціна на кавуни не зовсім влаштовує фермерів. При собівартості продукції 0,7 грн за кілограм, свій урожай фермери продають із поля по 1 грн. Іноді ціна на богарний кавун навіть нижча від точки рентабельності. Прибуток, за словами Олександра Бритвіна, для виробників саме богарного кавуна, якщо і буде, то незначний. Вищу рентабельність має поливний кавун.

Голова ФГ «Вікторія 8» зі Скадовського району Петро Гулий вважає нинішній рік несприятливим для фермерів: попри високу урожайність кавуна, заробити на ньому при таких цінах неможливо.

«Торік продавали його по 2,50 із поля, а нині по 80 копійок – гривню за готівку, 1,20 – за безготівковим розрахунком», – пояснює фермер.

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери Херсонщини зареєстрували громадську спілку Асоціація виробників Херсонського кавуна, що стало першим кроком на шляху до географічного зазначення Херсонський кавун.

 

 

Читайте також