Новини    20 грудня 2023 16:59

McDonald’s відкрив 99-й ресторан в Україні

У Львові це вже восьмий ресторан McDonald’s

19 грудня McDonald’s відкрив в Україні свій 99-й ресторан. Новий заклад тепер працює на Сихові у Львові, інформує пресслужба мережі.

У Львові це вже восьмий ресторан McDonald’s. Від початку відновлення роботи мережі, у місті з’явилися два нових McDonald’s.

Новий заклад розташований на одній з основних транспортних магістралей міста – на вулиці Зеленій неподалік торговельного центру і гіпермаркету, поруч – автостанція.

Відкриття вже забезпечило понад 80 робочих місць.

У просторому й одному з найбільших McDonald’s в Україні площею 485 кв. м в залі можуть комфортно розміститися 123 гості та ще є 144 місця на терасі. У ресторані втілені сучасні цифрові технології, зокрема встановлені термінали самообслуговування для здійснення замовлення у залі, – зазначили у пресслужбі.

Зауважимо, 17 листопада McDonald’s також запрацював у туристичному місті Яремче. Ресторан розташували поруч із залізничним вокзалом.

13 листопада мережа ресторанів McDonald’s запрацювала в Олександрії, що на Кіровоградщині.

27 листопада McDonald’s розпочав роботу в обласному центрі – у місті Кропивницький, Кіровоградської обл. Із відкриттям у кожному новому місті McDonald’s прагне бути поруч із клієнтами. А Кропивницький відтепер серед тих обласних центрів в Україні, де жителі і гості міста можуть скуштувати улюблені страви коли забажають. Окрім цього, компанія створила робочі місця для близько 100 працівників – команди ресторану.

Нагадаємо, керівництво McDonald’s оголосило про плани розширення до 2027 року, що включає значне збільшення кількості ресторанів по всьому світу та запуск нової мережі.

McDonald’s припинив використовувати помідори для приготування їжі в більшості своїх закладів на півночі та сході Індії на тлі п’ятикратного зростання ціни них, оскільки несприятливі погодні умови обмежили врожайність цієї культури.

Новини за темою:  Мокрий сніг у травні: яка погода чекає Україну 10 травня та де очікуються заморозки

Виявляючи турботу про диких бджіл, кілька ресторанів McDonald’s у Швеції обладнали на своїх дахах вулики і висаджують навколо квіти та різноманітні рослини. Віддати належне природоохоронному проекту цих локацій покликана ініціатива компанії – створення McHive. У новому міні-ресторані не подають бургерів і фрі – він функціонує як повноцінний вулик.

Загальна вартість 100 найкращих брендів досягла $3 трлн, що на 16% більше, ніж роком раніше ($2,7 трлн).

У столиці США, Вашингтоні, почав роботу перший український ресторан Ruta.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...